Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az a Vona Gábor?

Ki az a Vona Gábor?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 23:28
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Egy ember, akinek ezt a nevet adták a szülei. Több ember is létezhet ezzel a névvel. Apám neve is megegyezik egy politikuséval, aki egyébként fiatalabb apámnál, de egy időben rendszeresen minket hívtak, mert a miniszter úr nem volt benne a telefonkönyvben, csak mi ezen a néven.
2010. ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
29%
Ja és kérdező megtanulhatnál magyarul, az ilyen vak vuk vok szövegeket én nem értem.
2010. ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Jobbik=MSZP csak észre kell venni;D
2010. ápr. 2. 23:43
 14/39 anonim ***** válasza:
26%
A Jobbik amúgy sem hülyít senkit. Egy őszinte tiszta párt. A Jobbik a nép.
2010. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező te csökkent értelmű vagy. :D
2010. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

23:42 vok jelentése vagyok..

picit figyelni kéne hogy társalog a legtöbb ember neten...

2010. ápr. 2. 23:45
 17/39 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező te egy seg*fej vagy, ezért kérdezel Vona Gáborral kapcsolatosan, hogy aztán tudjad mocskolni a Jobbikot? Szebb jövőt a Fidesztől lopták :)) Jobbik egyenlő MSZP... nem is tudom ki tette tönkre az országot karöltve az MSZP-vel és ki szavazta meg a titkosítási törvényt, hogy még véletlen se legyen elszámoltatás. Ja eszembe jutott az izraeli Likud testvérpártjáról van szó...
2010. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

meg mondom én neked hogy kik tették tönkre..

Gyurcsány Ferike a zsidó volt miniszterelnöke..és ne hogy kihagyjam Gordonkát aki miatt több ezer ember kötötte fel magát mert el vette tülök az egyetlen megélhetésüket..

2010. ápr. 2. 23:48
 19/39 A kérdező kommentje:

23:44

inkább nem mondom hogy te mi vagy;D

bár nem tom honnan következtetted hogy csökkent elméjű vok mivel semmi értelmetlen dolgot nem irtam

2010. ápr. 2. 23:50
 20/39 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, ide figyelj, a nyavalyát érdekel, hogy társalognak a divatmajmok a neten, attól még helytelen, magyartalan, és a túlzott használata értelmezhetetlen! Inkább olvass szépirodalmat, ifjúsági irodalmat, és tanulj onnan rendesen beszélni meg írni, aztán majd ha arra képes vagy, akkor lesz jogosultságod kritizálni másokat, addig hallgass a neved.
2010. ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!