Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tabletemen miért Nem tudok...

A tabletemen miért Nem tudok HVG-s politikai cikkekhez hozzászólni?

Figyelt kérdés
Annyira titkosítva van hogy a beszélgetéseket se látok! A kormány így rejti el előlünk az igazságot? Hogy tudom elérni hogy láthassam a beszélgetéseket cikk alatt? Titkositott androidos böngészö létezik? Ez már nagyon ijesztő hogy minden eszközt bevetnrk hogy butitsák az embert !nemsokára androidon már csak az m1 fog bejönni?
2016. márc. 13. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább technikai, és nem politikai jellegű probléma, szóval más kategóriában lett volna érdemes a kérdést felvetni.
2016. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem korlátozzák a szólás szabadságom
2016. márc. 13. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neked üldözési mániád van! kommentelj Windowsról! Lehet, hogy a weblapon valamilyen technikai ok miatt nem lehet androiddal kommentelni. Gondolod, hogy Tőled, az ország tízmilliomodik keményen dolgozó kisemberétől retteg a kormány? Ezernyi másik balos weboldal van, ahol még kedvedre Orbánozhatsz, Gyurcsányozhatsz! Válassz egy másikat.
2016. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés hvg-s cikknél lehet kommentelni az oldalukon.

De van facebook oldaluk, ott mindenki azt ír ami akar

2016. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Orbán biztos elrontotta a tabletedet. :D
2016. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl sok igazságot írtál már a tabletedről, ezért letiltottak. Origón akár egy olyan hozzászólás is elég, amivel ők nem értenek egyet.
2016. márc. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ez vértlázító! Holnapon tüntetek a szabadságomér és hogy végre nem elnyomásba éljünk
2016. márc. 14. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!