Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz hogy a...

Mit szóltok ahhoz hogy a templomokban fideszes szórólapokat helyeztek ki?

Figyelt kérdés

A templomokban fideszes szórólapokat raktak ki. Igaz, ezeket nem a Fidesz adta ki, hanem a Mindszenty Emlékbizottság (ha jól emlékszem). Ettől függetlenül nyíltan a fideszre szavazásra buzdít. Az MSZP-ről és a balliberális erőkről szót sem ejt. Mindszenty kommunistákra vonatkozó szavait, amelyeket az 1948-as választás előtt intézett a néphez most a Jobbikra vonatkoztatják. Holott köztudott hogy a Jobbik a kereszténységhez nagyon közel álló párt.


Engem felháborít hogy az egyház nyíltan politizál. Mindha nem lenne elég dolguk az erkölcsileg haldokló papoknak. Beszéljenek inkább a gyerekmolesztásokról, arról hogy miért járnak egyre kevesebben templomba stb. Álszent banda az egész. Tapasztalatból tudom.


2010. ápr. 2. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Mélységesen elítélem. A pap ne politizáljon, nem az a dolga.
2010. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
KDNP nem mondd neked semmit kérdező?
2010. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

Az egyház nyugodtan politizáljon, megértem őket, csak akkor fogja fel, hogy támadhatóvá válik, és ne viselkedjen úgy, hogy őket nem lehet bántani/kritizálni, mert ők az egyház.


A Jobbik, meg a kereszténység... Jézushoz kb annyi közük van szerintem, mint nekem a magfizikához.

2010. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez undorító
2010. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha hazug pártnevek:

- az mszp nem szociális, hanem nagytőke és bankárpárti

- a fidesz nem fiatal (átlagéletkor MSZP felett az országgyűlésben) és nem demokrata (liberális)

- a kdnp nem keresztény (testvérpárt a Fidesszel együtt a Likud, tehát zsidó), és nem néppárt (azaz nem alulról szerveződött, a nép által létrehozott párt, mert az egyes egyedül a Jobbik jelenleg)


Templomokban politizálni pedig nem csak bűn, de tilos is (hatalmi ágak szétválasztása).

Bár ezt a Fidesz-Mszp egypárt általában le szokta sz.rni, hiszen a jogi procedúrákba sem lenne szabad tudniuk beleszólni, mégis megteszik.

Szemétre minddel !

2010. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Az lenne meglepő, ha az a sz...rházi egyház nem csinálna ilyet!

Megáldotta fegyvereket is, a amivel a Don-kanyarban vesztek őseink.


Nemrég az egyik ro...dék a szószékről politizált, és felháborodást váltott ki, de az egyházfők kijelentették hogy jól csinálta.


A Fidesz nemcsak a cigányokat fizette le, hanem a papokat is.

2010. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Láttam papot lopni.


Na most, ha lopni képes egy "szentatya", akkor bármilyen disznóságra képes.

2010. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
UNDORÍTÓ!
2010. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
A Fidesztől nem vártam mást,legközelebb már a temetéseken osztogatja a szórólapjait,én ezt is kinézem belöllük.
2010. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Mivel Orbán egy isten és a fidesz már lassan egy vallás, nem is olyan meglepő ez a templom dolog...
2010. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!