Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi szólsz Bokros Lajos tegnap...

Mi szólsz Bokros Lajos tegnap esti MTV-s szerepéséről?

Figyelt kérdés

Szerintem egyenesen kimondja azokat a lépéseket amikre szükség van, és amikkel hosszútávon erős lehet az ország sok szempontból, bár volt 1-2 mondata ami nekem sem tetszett, de egy egyenes ember aki meg meri tenni a szükséges lépéseket.

Nemhiába tartják egész Európában egy jeles közgazdásznak.

Kár hogy nem fog a parlamentben sok vizet zavarni.


2010. ápr. 2. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
igen, Bokros egy neves közgazdász, komoly szaktekintéllyel, de mégse szeretném, ha ő lenne megint a pénzügyminiszter, mert hiába tud számolni, mert a társadalmi hatásokat/következményeket nem veszi figyelembe, mint anno sem tette.
2010. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem láttam az adást, de valamelyik reggel láttam a Mokkában. Nagyon meggyőző volt, világosan és közérthetően elmagyarázta a gazdasági folyamatokat. Többet mondott abban a pár percben, mint a többi politikus összesen az utóbbi hetekben. Szerintem ő rendberakná az ország gazdaságát, de sajnos erre hangyányi esély sincs a következő 4 évben.
2010. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy közgazdaságilag rendbe tudná tenni az országot,az íróasztal mellől, csak azt nem veszi figyelembe, hogy az országban élő nagyon-nagyon szegény emberek ezt egyszerűen nem tudják elviselni.
2010. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, h bokros nem veszi észre h a világban mindenhol már összeomlott az a neoliberális gazdaság politika, amihez ő változtatás nélkül foggal körömmel ragaszkodik.. Én mint közgazdász szívesen kiállnék vele bármilyen szakmai vitára és pár perc alatt nevetségessé tudnám tenni érveit konkrét statisztikai példákkal alátámasztva...


De sajnos attól h valaki jó sok szakszót és hatásos szavakat mond, még van aki el is hiszi h fantasztikus professzor...


Az pedig, h nyugaton miért népszerű egyértelműen levezethető abból, h kiknek az érdekeit képviseli, és hatalom mindig szívesen ülteti az embereit neves pozíciókba...

2010. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap láttam a Tények estében, és szerintem eléggé meggyőző, nagy szaktudású közgazdász. És ne felejtsük el, hogy annak idején jót tett az országnak a Bokros-csomag.
2010. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!