Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magát a Jobbikot nem utálom,...

Magát a Jobbikot nem utálom, csak a szavazóit. Ezért se szavazok rájuk. Én is liberális vagyok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 08:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
Te most tényleg a gyakorikérdesek alapján vonsz le következtetést a jobbikról?
2010. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

Nem semmi,hogy ismersz többszázezer embert és ráadásul utálod is mindet!

Ehhez már kell agykapacitás,öregem,én több ezer emberrel dolgoztam már és nem voltam képes megismerni őket annyira,hogy el tudja dönteni,hogy utálom-e vagy sem.

2010. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
Erről amúgy kb. az jut eszembe, h. egyetemen az egyik idősebb barátom azt mondta, h. ő azért szavaz a fideszre, mert imádja a narancssárgát, meg szereti a tollaikat.
2010. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Liberális nem vagy, csak szemellenzős :)

Vannak paraszt szavazók minden párt táborában, ez alapján nem vonhatsz le következtetést az egész táborról. Megmondod miért is utálod őket? Vagy akkor közelebbi példa, mit utálsz bennem? Én is tirpák paraszt vagyok, mert a Jobbikra fogok szavazni? Soha nem viselkedtem bunkón, mert így vagyok nevelve. A bunkó Jobbikosok is inkább neveletlenek, mint ahogy bármelyik párt bunkó szavazói. Én sem mondom azt, hogy "utálom a nyugdíjasokat, mert az MSZP-re szavaznak". Ennek így nincs értelme, mert nem minden nyugdíjas szavaz az MSZP-re, ahogy nem minden Jobbikos tahó. Ha továbbra is úgy gondolod egy teljes táborról akarsz véleményt alkotni, szíved joga, de először gondolkozz el azon van-e értelme.

2010. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
szavazáskor nem egy adott párt szimpatizánsaira szavazol, hanem a pártra :)
2010. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
24%

Nem, nem vagy ettől liberális. A Jobbikkal minden demokrata érzelmű, józan jobboldali, kereszténydemokrata is szembenáll.


A Jobbik meg éppenhogy nem nemzeti radikális, mint ahogyan a szavazói többsége hiszi, hanem antiglobalista, gyűlöletre építő párt, ami a szélsőjobb és szélsőbal szavazótömegek gyűjtőládájaként funkcionál. És a bukott MSZP-s érdekkör használja fel a saját céljaira.

2010. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
24%
A Jobbikos szavazók között sajnos tényleg nagyon sok a bunkó, gondolom azért, mert a Jobbik ígérgetéseinek csak ők dőlnek be.
2010. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Csak éppen teljesen logikátlan. Sőt tudom is: Fideszes vagy. Ha mégsem, akkor tévedtem, de rájuk jellemző ez a hozzáállás leginkább, és tisztelet a kivételnek!

Igen, indulatosak tudunk lenni, és sokan vannak köztünk, akik mindenre zsidózással felelnek. De itt a gyikon is szerintem nagy átlagban normális válaszok születnek jobbikos oldalról is. Az indulatokat pedig részben meg is lehet érteni. Folyton azt magyarázzátok, hogy mennyire hülyék vagyunk, akármennyire is próbáljuk bizonyítani és elmondani hogy mit találunk jónak a pártban. Fidesz mellett nincsenek érvek ezen az oldalon. A Fideszesek csak ellenérveket tudnak gyártani, amelyek ilyen mélységig jutnak el mint ez: nem szavazok a Jobbikra mert a Jobbikosok hülyék. Ez nem csak hogy logikátlan, de még csak nem is nevezhető igazán érvnek. Ez személyeskedés.

2010. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
34%
Én még csak Jobbikos, árpádsávos szimpatizánst láttam falat lepisálni. Ez sokat elárul.
2010. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!