Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magát a Jobbikot nem utálom,...

Magát a Jobbikot nem utálom, csak a szavazóit. Ezért se szavazok rájuk. Én is liberális vagyok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 08:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem ettől lesz valaki liberális. Nincs összefüggésben, tehát a kérdésedre a válasz: nem tudom.
2010. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem hinném, hogy az lennél. Mindenhol vannak jó és rossz, primitív és kulturált emberek.- Szerintem megpróbálhatnál értelmes jobbikosokkal barátkozni, hidd el, van ilyen is. Én sokat ismerek.
2010. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%

Inkább le sem írom hogy te mi lehetsz, ebből a 3 mondatból megítélve!


Engem is utálsz? Jobbikos vagyok, és oda is szavazok!


De mit is utálsz KONKRÉTAN bennem?

2010. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mivel a Jobbikosok(tisztelet a kivételnek)csak primitíven szólnak hozzá sok kérdéshez.Ami az ő EGOjukat,vagy a pártjukat sérti,már is "nehéz a liberálisok élete"címszöveget adják elő.Nem hogy elgondolkodnának a kérdésen,és az eszükbe se jutna,hogy a Jobbik is csinálhat ostobaságot.(Az azért már tényleg túlzás amit a 2 kercsatorna művel,de akkor is...)


Ezen kéne elgondolkodni a Jobbikosoknak.

2010. ápr. 2. 09:01
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, ennyiből nem lehet megállapítani, hogy liberális vagy-e, vagy sem. Mit értünk amúgy liberális alatt? Mert ha a szót nem pejoratív értelemben vesszük, akkor én például egy liberális Jobbik szavazó vagyok:)


Az mindenesetre biztos, hogy durván általánosítasz, ami nem valami bölcs...

2010. ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ha a jobbikosok általánosítanak,én miért ne?


Amúgy épp ez az,hogy ennyiből nem lehet megállapítani,de volt szinte egy ugyan ilyen kérdés,és már is tucat ilyen hozzászólás volt,hogy "nehéz a liberálisok élete"

2010. ápr. 2. 09:17
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem utálom az aludttejet, csak azokat akik megeszik, én ezért nem eszek soha aludttejet. :)
2010. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jó neked !:D
2010. ápr. 2. 09:25
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Elnézést, de nagyobb primitívségre vall több tízezer ember közt általánosítani! Nem ismersz, nem tudod milyen vagyok, nem minősíthetsz és nem ítélhetsz. Ezért fogalmad sincs az elveimről és a nézeteimről, arról sem, hogy mit tartok helyesnek és mit nem.

Elhiheted, hogy eszünkbe jut, hogy a Jobbik is csinálHAT ostobaságot, de itt a feltételes mód a kulcs. A jelenlegi és volt kormánypártok pedig már csinálTAK, mégpedig nem is kicsiket, és ezt saját maguk is elismerték (bár nem volt rá szükség, mindenki tudta enélkül is).

Ismerem a Jobbik negatívumait, Morvait és Szegedit egy tirpák parasztnak tartom, de ettől függetlenül a választható pártok közül még mindig a Jobbikot tartom előrelépésnek.

De bármit is gondolok, bőven tudható, hogy Magyarország a mostani választásokkal bele fog lépni ugyanabba a szarba, amibe 20 év alatt már jó néhányszor belelépett. Viszont örülök, hogy van mellettem több tízezer ember, akik által egy új egység lesz jelen a parlamentben, és ha most tenni sokat nem is tudnak, talán 2014-re bebizonyítanak annyit, hogy a többségi társadalom hitelt érdemlőnek tartsa őket, és a következő választásokat megnyerjék.

2010. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%

"Magát a Jobbikot nem utálom, csak a szavazóit."


Ez szerinted liberálisan hangzik? Ez olyan "elfogadom más világnézetét" dolog?

2010. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!