Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik jobb? Sikkasztásból...

Melyik jobb? Sikkasztásból fizetni a pártot, vagy bankrablásból finanszírozni a pártot?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 07:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom van-e valami problémád a szövegértéssel, de világosan leírtam, hogy inkább tájékozódj a saját és az ellenfél médiájából, mint egy magát függetlennek hazudó, országos manipulátor médiából. Ebben szerintem semmi kivetnivaló nincs.


Nem arról van szó, hogy egy-egy meghívott mit mond a tévében (bár az sem mindegy miket és milyen stílusban kérdeznek tőle: megnézném mikor kérdeznének meg egy MSZP szóvivőt, hogy ivott-e már alkoholt, vagy fogyasztott-e már drogot (rendkívül releváns...), mint azt tették a Jobbik szóvivőjével), hanem arról, hogy hogyan manipulálnak a hírekkel. Ismerek néhány módszert amit az RTL/TV2 rendszeresen alkalmaz és nagyon bosszantó látni, hogy mennyire tesznek a demokráciánkra, illetve, hogy ezt az ORTT és az OVB évek óta elnézi.

2010. ápr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"amit az RTL/TV2 rendszeresen alkalmaz"


Azt kifelejtettem, hogy a Fidesz ellen is, sőt, javarészt a Fidesz ellen, ha az utóbbi 10 évet veszem. A Jobbikot csak nem rég kezdték el ész nélkül támadni. Azért mondom, hogy ész nélkül, mert túl hirtelen túl feltűnő. Ez már sok olyan embernek is szemet szúrhat, akik amúgy nem értenek hozzá és az eddigi Fidesz elleni manipuláció sem tűnt fel nekik.


Többek között valahol ott hibáztak, hogy nagyon sokáig egyáltalán nem említették a Jobbikot, mintha az nem is létezne, újabban pedig majdnem minden nap hallani valami blődséget, vagy nem egyszer valamilyen magánéleti vonatkozású erősen idézőjeles "hírt".

2010. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tehát most a fidesz honlapján olvasom. Akkor, ha jó a szövegértésem, már igaz.
2010. ápr. 3. 08:25
 14/14 touch98 ***** válasza:
Jobb ha sikkasztásból finanszirozzák.
2012. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!