Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik jobb? Sikkasztásból...

Melyik jobb? Sikkasztásból fizetni a pártot, vagy bankrablásból finanszírozni a pártot?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 07:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Na nézzük csak!


Olyan pártot nem ismerek akit bankrablásból támogatnak, esetleg akiről ezt hazudják, miközben magát a pártot meg sem kérdik és nem tesznek ellene feljelentés valami sejtelmes ok miatt.


De olyanokról már hallottam akik 20éve lopnak csalnak hazudnak, sikkasztanak, síbolják a közpénzt!

Aki 20 éve csak azért ülnek a parlamentbe hogy vastagon lophassanak, hiszen hasznát még a társadalom nem látta hogy ott ülnek.

2010. ápr. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tehát arról más hírforrásból értesülsz, hogy sikkasztott az MSZP, mint hogy bankot rabol a JOBBIK??


És az egyikről nem tudsz, a másikat hallottad. Ja, hogy a jobbik cáfolja? Akkor nem is igaz! Hogy egy civil szervezet, aki viszont nem adott engedélyt hogy megnevezzék. Hihető...

2010. ápr. 2. 07:25
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem a Jobbik rabolta a bankot, hanem egy faszi, aki annyira akarta a győzelmüket, hogy ezt vállalta értük.


Viszont a sikkasztás az tényleg ment 20 éven keresztül, és nem hiszem, hogy csak annyi pénzt sikkasztottak el, amennyit egy bankrablással össze lehet hozni...


És nem vagyok Jobbikos, ez a saját véleményem, mert semmit nem tudunk az ügyről, miszerint a Jobbik megbízásából cselekedett volna a tolvaj.

2010. ápr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem a Jobbik rabolta a bankot, hanem egy faszi, aki annyira akarta a győzelmüket, hogy ezt vállalta értük.


Ha ez így lenne, akkor nem jelentették volna már rég fel a Jobbikot hogy elmeszelhessék?

Ne viccelj már!

2010. ápr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

És az egyikről nem tudsz, a másikat hallottad. Ja, hogy a jobbik cáfolja? Akkor nem is igaz! Hogy egy civil szervezet, aki viszont nem adott engedélyt hogy megnevezzék. Hihető...



Te szánalmas kis senki!

Ha én állítok valamit, mondjuk hogy te egy köcsög vagy, akkor azt nekem kell bizonyítani! De ha csak beakarlak sározni, akkor így név nélkül és felelősség nélkül ide írom! Anyab@szó vagy! Ugye hogy igazam van?

2010. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem szeretem a Jobbikot, de ez ügyben szerintem is ártatlanok. Ha minden pontosan úgy is történt, ahogy az illető vallotta, akkor se tehet a párt a dolgairól. Az pedig fel se merült, hogy a Jobbik bízta volna meg, főleg nem felső szinten.
2010. ápr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Dymo ***** válasza:
annyira hihetetlen,hogy minden ilyen baromságot elhisznek az emberek,te komolyan gondolod hogy van valaki,akinek ha sikerül a bankrablás odaadja egy pártnak? ne röhögtess már. meg szerinted megér ez ennyit a jobbiknak,pár millió forint,hogy leégesse magát,pont most a szavazás előtt? gondolkozz már b*szki.
2010. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig azt érzem, hogy teljesen el vagyunk veszve... Ennyi sötét emberrel ebben az országban, mégis mi a fenét lehetne kezdeni?:/ Nem a Jobbikról van szó, hanem arról, hogy a TV mutat valamit az emberek meg nyami-nyami-nyami:)


Első és legfontosabb az lenne pártállástól függetlenül mindenkinek, hogy semmit ne higgyünk el azoknak a televízióknak, akik függetlennek állítják be magukat!!! Akkor már inkább nézzük meg mind a két oldalt, vagy mind a hármat, hogy mit mond egy adott ügyről és az alapján döntsünk, még az is jobb!

2010. ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nekem az a vicces, hogy a jobbik egyes emberek szemére micsoda szemellenzőt bírt húzni. Majdnem mint a lovaknál, de inkább birkákhoz vagytok hasonlóak.


Ha bármit mond a tv, vagy bármelyik párt a jobbikról, az hazudik, meg "ezért vagyunk itt", de ha a jobbik mond valamit, ne adj Isten a TelaViv 2 az MSZP-ről, vagy Fideszről, akkor az már úgy van.


Ezt ha elmagyarázná nekem valaki - káromkodás, és édesanyám emlegetése nélkül- akkor nyerne plusz egy szavazatot a jobbik.

2010. ápr. 2. 09:14
 10/14 A kérdező kommentje:

Furcsaságok:


Te ha rabolnál 2 millió forintot, azt magadra költenéd, vagy odaadnád valamelyik pártnak? Én bizony nem adnám oda, akármennyire is szimpatizálnék vele, csak egy szavazatot kapna. Esetleg ha 100 milliót rabolnék, akkor adnék belőle, ez túl nagy rizikó, hogy pártot támogassak. Persze ettől még lehet gyépés.


Második furcsaság, hogy a megnevezett finanszírozást egy "egyesület" adta, de nem járult hozzá, hogy megnevezzék. És még papírt sem adott róla a jobbik.


Ez nekem legalább furcsa.

2010. ápr. 2. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!