Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor a baloldal a fidesz...

Amikor a baloldal a fidesz 44%-áról beszél, miért tesz úgy, mintha a másik 56ban nem a jobbik vinné a szavazatok többségét?

Figyelt kérdés
köhög a bolha, hogy "nincs demokrácia"
2016. márc. 5. 21:27
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

értem miről beszél

feltettem egy kérdést, hogy miért gondolja magát erkölcsi többségnek az erős kisebbség, és akkor azóta fújja a magáért, hogy "mé' szerinted rendben van a diktatúra?"

2016. márc. 7. 12:10
 22/22 anonim ***** válasza:

"Miért, az Origo nem lehet hülye? :-) Na, majd ha ráérek kikeresem."


Jó sokáig fogod keresni a semmit. Amúgy ennyire azért ne öntsön el a gyűlölet, 2010 októbere után kezdte el a Fidesz az ámokfutását, miután a helyhatóságin is tarolt. Direkt kussban voltak a kétharmad ellenére addig a közel fél évig.


"Egyébként nem kínos, fidesznyikekkel ellentétben nem tartom magam tévedhetetlennek. Ha tévedtem, akkor nabumm. Ott az alkotmánybíróság szétverése, az is elég volt.

Most hoztak a saját tákolmányukkal szembemenő törvényt a napokban. De jaj, véletlenül egy valamiben tévedhettem :-)"


Szerintem neked a gyűlölet tényleg elvette az eszed, de már olvasni sem tudsz valószínűleg miatta, mutatom, az én válaszom:


"...hogy eltakarodhatna már a Fidesz Viktorral együtt."


Így beszél egy fidesznyik? Nem. :-)

2016. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!