Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg igaz, hogy a tanártünt...

Tényleg igaz, hogy a tanártüntetés szervezői milliókat kaptak az MSZP-től?

Figyelt kérdés
Néztem ma a híradót az M1-en, és valami ilyesmi volt, hogy aki szervezi ezt, vagy annak a barátja, sok millió forintot rakott zsebre, amit az MSZP-től kapott.
2016. febr. 27. 23:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%

Fidesz agitprop kérdés.

Szégyelld magad!

2016. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Egészen addig, amíg Magyarországon nincsen politikamentes tüntetés, valamelyik oldal mindig gyanakodni fog rá.


Ha van egy civil tüntetés, azonnal odapofátlankodik pár MSZP/Fidesz politikus, magához ragad egy mikrofont, és elkezd kampányolni.

Így baromi nehéz komolyan venni a demonstrációt. Rátelepül a pártpolitika.


Egyedüli megoldás, ha a szervezők kitiltják a politikusokat és holdudvarukat a tüntetésről, akár fizikai erőszak felhasználásával is.


Most őszintén, még egy nemes célból tartott tüntetésen, ha a semmiből színpadra ugrik Fletó vagy Viktor, ki veszi komolyan?

2016. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
ez a gallóné féle csoportosulás gyurcsány nélkül is egy köztudottan balos elveket valló társaság
2016. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hazugság!

El ne hidd, amit a Fidesz mond!

Ez egy újabb pocskondiázó, ellenzéket lejárató vádaskodás!!!

Nem igaz!!!

2016. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hogy ellenzéket? nem úgy volt, hogy ők az oktatás minősége mellett tüntetnek?
2016. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szándékosan akartam provokálni, mert észrevettem, hogy a közmédia nagyon elferdítve adja le a híreket, és kíváncsi voltam, másnak is feltűnnek-e az ordító torzítások.
2016. febr. 29. 22:45
 17/17 anonim ***** válasza:

"Szándékosan akartam provokálni"

Bravó!


Egyébként a gyakorin a szabályzat külön kitér arra, hogy feltett kérdés nem lehet tudatosan provokáció és a kérdés jelentésénél is "ez a kérdés provokatív vagy trágár"-ként szerepel...

2016. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!