Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikos szavazatszámláló...

Jobbikos szavazatszámláló fiatal lányként milyen viselkedésre számíthatok a többiektől?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 19:21
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
:))
2010. márc. 31. 20:27
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

" Hát én azért nem egy 18 éves "kislányt" küldenék aki még választást csak tv-ben sem látott."


vegyél már vissza


ha valaki 18 éves akkor nem azt jelenti hogy tudatlan tanulatlan buta


van sok 50 60 éves aki bizony nagyon hülye

http://www.youtube.com/watch?v=ukTw3q6QFMw

2010. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Elég baj, ha valaki korhoz viszonyít mindent...
2010. márc. 31. 20:34
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább a helyi közegtől függ, mintsem a pártoktól.. Te pont azért leszel ott, h figyeld a választás tisztaságát, és ha olyan "trükkök százaihoz" nyúlnának a parlamenti pártok, mint amit tőlük eddig már megszoktunk, akkor azt azonnal jelentsd az illetékes szerveknek, különösen nagy sajtóvisszhangot keltve!
2010. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

A kötekedőknek:

Miért, az mszp szerintetek komolyabban csinálja?

A sógornőmet lefizette a helyi mszp, hogy menjen el szavazatszámlálónak 5 ezer forintért...

És elvállalja mert jól jön neki a pénz. És a Jobbikra fog szavazni :)


Egyébként, kedves Kérdező, én csak pár évvel vagyok nálad idősebb, és én is jobbikos szavazatszámláló leszek. Voltam már néhányszor szavazni, de semmivel nem vagyok okosabb nálad ebben a témában... Kicsit én is tartok a többiektől, de elhatároztam, mindenkivel kedves leszek, mosolygok, magabiztosnak mutatom magam. Hiszen teljesen biztos vagyok a dolgomban :)

2010. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Ez jó hozzáállás, én is megpróbálok ilyen lenni, csak izgulok már most. :$


Szebb Jövőt!

2010. márc. 31. 21:41
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
"Szóval a helyi elnök kért fel." Kinek a kije vagy? Nem ilyen taknyosokat szoktak felkérni.
2010. ápr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Nem vagyok taknyos, sőt még olyan sem, hogy valaki olyannak a valakije...

Tag vagyok és felkért.

2010. ápr. 1. 11:56
 39/39 anonim ***** válasza:
0%

Tegnap 20.19-es 62 %-os!

"65%-os vagyok anti náci és megmondtam most a frankót "

Azért vagyok 65 %-os, mert nem nyalom a Jobbik seggét! ÉS TÉNYLEG ANTINÁCI!!!! Ha csak recepteket küldenék be, vagy TV műsorokról írogatnék. biztos meglenne a 100. Bár neked sincs meg. XD XD XD XD

2010. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!