Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Történhet olyan rendkívüli...

Történhet olyan rendkívüli esemény, ami egycsapásra eldönti kire fog szavazni mindenki? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy igaza van a példakedvéért a Jobbiknak.


Mármint igaza van abban, hogy olyanok amilyenek, de akkor is ők az egyetlen igazi magyar párt(!), a többiek pedig kizárólag(!) a külföldi érdekeket képviselik, akár a magyar érdekekkel szemben, persze jó pénzért.


Mi történne szerintetek ha ez valahogy kitudódna, akár egy Fidesz-MSZP közös megbeszélésről kiszivárogtatott hangfelvételen keresztül?


Szerintem:


1) eleve nem adnák le sehol, sem a tévében sem a rádióban


2) csak a Jobbik "médiáján" keresztül terjedne, mint letölthető mp3:)


3) szinte senki nem hinné el a jobbikosokon kívül, hogy valódi a felvétel, vagy, hogy egyáltalán létezik, főleg mert "hogy-hogy nem mutatták akkor a tévében?"


4) sok ember nem fogná fel a jelentőségét, túl sok lenne ez neki hirtelen és nem érdekelné az egész (kb. mint amikor Neo ki akart szállni a Construct-ból, mert nem tudta megemészteni a szokatlan információt)


5) lenne aki elfogadná, hogy igaz, de annyira nem bízik a magyarokban (tehát saját magában sem), vagy annyira fél a változástól, hogy akkor is egy külföldi bábkormányra szavazna.


Szerintetek mi kellene történjen, hogy az emberek nagy része teljesen egy irányba szavazzon? Lehetséges-e egyáltalán ekkora összefogás, legyen bármilyen brutálisan durva is az "új infó", vagy az esemény (merényletek, akármi)?


2010. márc. 31. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert egyből jönne egy ellenhangfelvétel, szakértők, akik megmondanák, hogy ez hamis, stb... éss ez így jó: annál veszélyesebbet elképzelni nem tudok, mint hogy valaki mögé egy teljes társadalom felsorakozik, mert ott akkor valami nincs rendben. Igazából nekem már 20 százalék fölött gyanús egy párt.
2010. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Istenem de unalmas... minek kell visszavágni? szánalmas az előző kérdés is meg ez is. Hagyd inkább rá.


Az öszödi beszéddel is ugyanez volt, sok MSZP-s még most se fogta fel, hogy hazudtak, hogy átbaszták őket!

2010. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Bocs rosszat másoltam be, újból akkor:


4) sok ember nem fogná fel a jelentőségét, túl sok lenne ez neki hirtelen és nem érdekelné az egész


Az öszödi beszéddel is pont ez volt, sok MSZP-s még most sem fogta fel, hogy hazudtak, hogy átbaszták őket.

2010. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Neked csak ennyi a kitétel? 20% és már gyanús?


Nekem meg az gyanús ha valaki elszámoltatást hirdetve erősíti a titoktörvényt az egész pártjával.. Nekem ez a gyanús....

2010. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"Istenem de unalmas... minek kell visszavágni? szánalmas az előző kérdés is meg ez is. Hagyd inkább rá."


Nem tudom miről beszélsz, milyen előző kérdés, valaki megelőzött?:) Bocs, nem akartam untatni senkit... Elárulod vagy belinkeled azt amire "szerinted visszavágtam"?

2010. márc. 31. 12:14
 6/18 anonim ***** válasza:

67

A titoktörvény arra vonatkozik, hogy bármennyire is érdekes lenne megtudni pl, hogy fenyegették e terroristák az országot, Kovács Géza nem fogja megtudni.

2010. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kérdező írtam alatta, hogy rossz szöveget másoltam be, az egy másik kérdésnél volt, ne haragudj.
2010. márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az egész csak egy FELTEVÉS, nem a Jobbik mellett szerettem volna beszélni és nem az MSZP ellen! Csak azon fantáziáltam, történhet-e bármi.. Nem csak hangfelvétel, bármi.
2010. márc. 31. 12:17
 9/18 A kérdező kommentje:

67

Ok, megnyugodtam;)

2010. márc. 31. 12:18
 10/18 anonim ***** válasza:
Olyan eseményt amúgy, ami megrogyaszthatna/megerősíthetne egy pártot, el tudok képzelni, de ebből sincs sok. Pl ha Horn meghalna, sok MSZP-s elmenne szavazni, az ő emlékére. Ha viszont Orbánnal lenne valami, odaveszne a vezérkép a FIDESZ-ben.
2010. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!