Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mely három 2010-es...

Szerintetek mely három 2010-es magyar esemény volt a legnagyobb hatással a társadalmunkra?

Figyelt kérdés

Nem csak politikai eseményre gondolok,de ebbe a témakörbe illik a legjobban. Kíváncsi vagyok a véleményetekre,hogy ki mit tartott meghatározónak ebben az évben. A bővebb kifejtése is érdekelne.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 21. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
2010. nov. 12. ... Kiszel Tünde bemutatta jubileumi naptárát
2010. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bkv-s meg egyéb mszp-s balhék, választás, árvíz és vörös iszap
2010. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A születésnapom...........megmozdult a fél ország, és tele volt az üzenőfalom fészbukon jókívánságokkal....alig találtam meg rajta a farmville-es információkat :/
2010. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Április 11.

A demokrácia bukása.

2010. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem is ezek jutottak eszembe.

Igazából nekem erről írnom kéne egy "esszét" ,de nem csak csupa negatív hatású dolgot szeretnék megemlíteni. Pozitív meg sajnos nem jutott eszembe. Olyat tudnátok esetleg?

2010. dec. 21. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek között én nem sok pozitívat látok... :/

2010. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!