Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik egy hiteltelen párt!...

A Jobbik egy hiteltelen párt! Mszp-sek siserehada. Miért szavaztok rá?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 10:58
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
7%
Isten mentse meg Magyarországot a Jobbiktól!!!Másfelöl tényleg próbálja magát beállitani magát úgy a Jobbik,hogy Ő egy hiteles,szent párt,de "nem minden arany ami fénylik",mi Jobbikoskák??Itt az idő Magyarország,itt az idő Magyarok!!
2010. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
88%
"értelmes" és érvelő egy választ adtál utolsó. kicsit sem csöpögött a gyűlölködéstől.
2010. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
31%
Igen mert már ELÉG volt a Jobbikból!!!!Pedig még be se kerültek a parlamentbe... Csak a Fidesz!!!!!!!!!!!!!!:)
2010. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
83%
ez is értelmes volt, gratula. tudsz értelmesen is beszélni megfogalmazni, hogy mi a bajod? ha nem, akkor meg se próbáld inkább.
2010. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
21%
A Jobbikkal az a bajom,hogy megvezeti az embereket és úgy állitja be magát,hogy Ő aztán tisztességes becsületes párt és a párttagok is makulátlanok... Aztán derülnek,ki a sz@rságaik....
2010. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
90%
Legalább itt hagyjuk ezt az ingerült hangnemet könyörgöm. Épp elég ezt hallgatnom a rádióban buszozás közben, a tévében, ha apám bekapcsolja az ebédlőben, a plakátokon, stb. A kérdező is támad, te is és a Jobbikos "elit" még meg sem érkezett (vagy én siklottam el felette). Nagyon muszáj? Egyszer látnék már párkérdésekben értelmes vitát, személyeskedés, pocskondiázás és sárdobálás nélkül. De szerintem előbb leszek asztronauta...
2010. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
44%

nekem volt már szerencsém 1-2 emberrel értelmesen vitázni, de általában mindig előkerülnek az ilyen kis gyökerek. elég megnézni az itteni és másik topicban lévő írásait, lerí róla, hogy egy kis porbafingó akiben túltengenek a hormonok.



tudod kedves másik 73%-os, adhatnál részletesebb infót, hogy mire gondolsz, milyen disznóságok derültek ki. én 1-2-ről tudok, mind2 esetben kizárták a pártból az embert. a többi eset pedig nem több mint vájkálás az illető magánéletében. ennyit értek.

2010. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
20%
Csak a Fidesz 73%-os pajtásom csak a Fidesz!!!!;)
2010. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
79%

Hogy miért?


- mert az összes parlamenti párt már leszerepelt előttem

- mert az összes parlamenti párt MAGASAN bűzlik a korrupciótól (fityesz idején pl. Kaja ibrahim és josip tot, de pintér is hetente aktatáskával járt a védelmi pénzért a józsef városi piacra)

- mert nem is szégyenlik h korruptak, és félnek h lebuknak, hiszen a legújabb koalíciós pártok (mszp-fidesz) 2/3-al megszavazták a titkosítások szigorítását, amelyben az elmúlt 20 év szerződéseinek hozzáférését és ezen keresztül a valós elszámoltatást lehetetlenítik el

- mert pont ezen okok miatt nem is lehet elszámoltás a szocik között sem, hiszen ha kinyitják a könyveket, akkor a szociknak is megeredne a nyelve

- mert csak így lehet megakályozni orbánék teljhatalmát a 2/3-al

- mert erre a pártra vártunk sok-sok éve

- mert egyetlen párt aminek nemcsak mersze de ereje is van végrehajtani amit vállalt

- mert csak így lehet megakadályozni, h kihaljon a magyarság (vagy éppen a cigányság legyen nagyobb arányú az országban 20 éven belül)

- mert a cigány ősökkel is rendelkező Orbán bizony nem fogja a segílykét elvenni a cigóktól

- mert a fityesz is ugyanazt fogja csinálni mint a szocik, csak más keretrendszerben megközelítve

- mert nem követem a fityeszt bekötött szemmel

- mert elég volt a liberalizmusból és a nemzetromboló politikából

- mert a fityesz elmúlt 8 évi ellenzéki teljesítménye kifulladt a kivonulásokban (nem kérek ebből a teljesítményből)

- mert a fentiek miatt különös módon 2006. okt. 23.án elárulták még a saját híveiket is, mikor hagyták h szarra lőjjenek, megvakítsanak, megsebesítsenek emberek százait az avosok

- mert a fidesz is ugyanúgy a tőkéseknek nyal mint az mszp

- mert noha a választók azt hiszik, h komoly különbség van a fidesz és mszp között, de a politológiai rétegvizsgálatok és elemzések kimutatják, h a 2 párt maga nagyon közel áll programjában egymáshoz

....


Soroljam még?


Szebb jövőt!

2010. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Gratula. Az melyik nobel díjasnak a fejéből pattant ki h a fidesz 73%-os?


De majd a orbánék mindent megoldanak....

2010. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!