Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért Orbán a hibás, azért...

Miért Orbán a hibás, azért amiért a Magyarok nem szeretnek dolgozni?

Figyelt kérdés

#Orbán Viktor #senki se dolgozni.
2016. febr. 17. 11:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Sokan nem szeretnek dolgozni.

A gond ott van, hogy erre akarnak munka alapú társadalmat, illetve "teljes", legalábbis minél teljesebb foglalkoztatottságot építeni. Ez pedig nem megy...munkakerülők mindig is lesznek.

2016. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Örülök kérdező, hogy megint sikerült messzemenő következtetéseket levonni abból, hogy ki, mikor válaszol a kérdésedre.

Én személy szerint 5.15-kor keltem, hogy 7-re beérjek a munkahelyemre. Amikor délután 3 körül válaszoltam a kérdésedre, akkor éppen az "ebédszünetemet" tartottam, mert reggel 7 óta nem volt időm megenni két szendvicset. Ezek után most, kb 30 perce értem haza, azaz ma megint sikerült lehúznom több, mint 10 órát a munkahelyemen, mint ahogyan az elmúlt 2 hétben is tettem.

Én kérek elnézést, hogy ebből a 10 órából, és a 20 perces "ebédszünetemből" szántam 3 percet arra, hogy válaszoltam a kérdésedre.

2016. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Mert végülis éjszakai műszak nem létezik.. :D
2016. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Na ezt most nem értem! Ha a kérdezőnknek az a mániája, hogy a munkaidőben válaszolókat piszkálja -ide csúnyább szót szántam, dehát trágárságszűrő-, akkor mi a francnak emeli ki a hétvége kellős közepén a kérdését? Értjük mi, hogy trollkodsz, de ésszel ember, ésszel!
2016. febr. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
azért ,mert ormány az élő példa ,hogy munka nélkül ,bűnözéssel több milliárdos vagyonra lehet szert tenni és legális bűnbandát müködtetni.
2016. febr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Azt hiszem rossz helyen keresgélsz amikor azt írod " a magyarok nem szeretnek dolgozni."

A magar munkás midig és mindehol megbecsült volt szorgalmáért és szakmai fejlettségéért.

Az utobbi 25 évben ronttotak el a nyakunkba ült uraink valamit (lehet mondani, hogy mindent amihez csak hozzértek).

2016. febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Még mindig aktuális ez a kérdés, elvárják az emberek a jó órabért és nem akarnak csinálni semmit. Akár van képesítésük akár nincs. Egy egyszerű munkára nem lehet találni embert, mert keveselli a fizetést viszont profitot nem termel. Ha meg nem veszünk fel embert, akkor a felvettek meg nem akarják elvégezni azt, mondjuk hogy takarítsanak egy minimálisat is maguk után. "Ezt nem fizeti meg senki" - ilyenekkel találkozok nap mint nap.


Munkáltatói költségek még mindig magasak, de egy ember nem termel annyi hasznot se, amennyit kap fizetésnek, de kevesebbért nem is dolgozna. Akkor hogy is van ez?

2016. jún. 1. 19:27
 28/29 anonim ***** válasza:

Ha valami nem termel profitot,akkor minek dolgoztatod?

Ez egy nagy sületelés,hogy nem termel profitot.

Csak a vállalkozók egyik profitját az olcsó munkaerőnek hívják.

Majd ha rendesen megfizetik a munkaerőt,akkor lesz munkás,amíg a vállalkozó csak a saját maga érdekeit nézi,addig dolgozzon maga,egyedül a vállalkozásában,ne mások bőrén akarjon élni!

2016. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Orbán a hibás de nem azért,hogy nem szeretünk dolgozni.

Én speciel azért neszeretek dolgozni mert:nem fizetnek meg,a fizkai munká(s)t leszarják...miközben azt szajkozzák hogy visszakell állitani a becsületét.

2016. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!