Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondoljátok Jobbikosok...

Miért gondoljátok Jobbikosok hogy aki füvet szív az liberális?

Figyelt kérdés
A társaságomban majdnem mindenki marihuána használó,mégis mind a jobbikra szavaznak.És mind utálják a liberális pártokat(én is de én nem a jobbikra szavazok).Sőt ha belegondolok a füves ismerőseim 80%-a a Jobbikra fog szavazni.Szerintem sem kéne ezta füvezés dolgot erőltetni.Aki akar az igy is ugy is tud majd füvezni,maximum óvatosabban csinálja.De propagálni semmiképp nem szabad.Egy Fideszes marihuána használó.
2010. márc. 30. 17:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

hopp 2x kinek mi jó ennyi :)


az 1. minusz

2010. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

A fu nem okoz fuggoseget, de nagyon is ra lehet szokni. Es amikor mar gyengul a hatasa, akkor atternek az emberek erosebbre. Na igy kezdodik.



Na ennél nagyobb ostobaságot!

Miért kell mindent elhinni?

2010. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
attól h vki jobbikra szavaz még nem jelenti azt h mindenben egyetért a jobbik nézeteivel. én aktivista is vagyok, de mégis van 1-2 pont amivel nem értek egyet a programból. (nem a füves téma..)
2010. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Na ennél nagyobb ostobaságot!

Miért kell mindent elhinni?


Mi ebben az ostobasag??? Ugy latszik te vagy az ostoba! Van egy par ismerosom akik ezen az uton jartak. Mert te karakter vagy es tudod mi az eleg?!

2010. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

emberek mindenki magánügye hogy mire költi a pénzét

a fűre szíve joga



de ennyi erővel a cigi is káros és rá lehet szokni...

2010. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

A fu nem okoz fuggoseget, de nagyon is ra lehet szokni. Es amikor mar gyengul a hatasa, akkor atternek az emberek erosebbre. Na igy kezdodik.


Ezt nagyon egyszerű módon ki lehet küszöbölni.Ha nem üt meg már ugy a fű ahogy kell akkor kihagysz pár hetet és utána rögtön meg fog ütni.Ha bort iszol 10 napon keresztül és nem rúgsz már be tőle akkor nem feltétlenül nyúlsz az abszintért,hanem inkább nem borozol egy ideig hogy utána újra berúgj tőle.De lehet hogy ezt csak én csinálom igy.Amúgy a füvesek nagy része elítéli a többi drogot.

2010. márc. 30. 18:47
 27/29 A kérdező kommentje:

A kapudrog elméletről pedig annyit hogy nem a fű a kapudrog.Hiszen a fiatalok először cigiznek aztán isznak és csak utána füveznek.Szóval a cigit és a piát nevezném kapudrognak,amik mellesleg társadalmilag elfogadottak.

Amúgy pedig a szülő felelőssége arra nevelni a gyereket hogy tartsa a mértéket,és ne hagyja magát mások által befolyásolni.

2010. márc. 30. 18:50
 28/29 A kérdező kommentje:
Ugyanis a drogok elleni harcban törvényekkel soha nem lehet győzni.Csak ugy lehet győzni ha a szülő megfelelő minőségű felvilágosítást kap,ami egyik országban sincs meg,kivéve hollandiát,amit jól mutat hogy a holland fiatalok többsége nem füvezik annak ellenére hogy ott legális a fű(ezt tapasztalatból mondom),hollandiába a külföldi turisták azok akik megszálják a coffe shopokat.
2010. márc. 30. 18:53
 29/29 anonim ***** válasza:
Azért mert a nemzeti érzelműek körében nem megengedett a drogok használata, több nemzeti rock dal is erről szól. Ennek ellenére, biztos Jobbikosok és a többi között is van füves, azért gondolják, hogy aki füvezik az liberális, mert a liberális pártok általában szeretnék legalizálni a vadkendert.
2010. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!