Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondoljátok Jobbikosok...

Miért gondoljátok Jobbikosok hogy aki füvet szív az liberális?

Figyelt kérdés
A társaságomban majdnem mindenki marihuána használó,mégis mind a jobbikra szavaznak.És mind utálják a liberális pártokat(én is de én nem a jobbikra szavazok).Sőt ha belegondolok a füves ismerőseim 80%-a a Jobbikra fog szavazni.Szerintem sem kéne ezta füvezés dolgot erőltetni.Aki akar az igy is ugy is tud majd füvezni,maximum óvatosabban csinálja.De propagálni semmiképp nem szabad.Egy Fideszes marihuána használó.
2010. márc. 30. 17:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
9%

68

Én az ilyeneken tudok mosolyogni:)

Oké, szóval a fű az rendben van, mert te használod. A homoszexuálisokkal mi a helyzet?:)

2010. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

"A homoszexuálisokkal mi a helyzet?:)"


a hálószobába való


nem felvonúlósdi bőr cuccban mert az ciki


nem lehet rászokni... de rá vihet keményebb drogokra (extrém eset)

nem leszel másnapos, de fájhat az ember feje (ha sz@r)

azért elég drága 1000 2000 Ft és jó ha kapsz 1 grammot


ennyi kb

2010. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
28%

63

Dehát füvet szívni bűncselekmény, nem?:) Lehet mégse kéne kriminalizálni? Lehet nem szigorítani kéne a drogpolitikán, hanem a 21. századhoz igazitani?

2010. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"Dehát füvet szívni bűncselekmény, nem?:) Lehet mégse kéne kriminalizálni? Lehet nem szigorítani kéne a drogpolitikán, hanem a 21. századhoz igazitani?"


de

én nem is szívok :)

aki szív meg magára vessen


aki homi az is

2010. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ja 2000-ért beszívtok hatan (ha jó anyag,meg tényleg 1 gramm, mondd mit lehet manapság 2000 Ft-ból csinálni 4-6 embernek? (a sétáláson kívül) Baromság, hogy kapudrog, baromság, hogy veszélyes (egy bizonyos kor után persze). Az alkohol sokkal veszélyesebb anyag. Ja amúgy vagy 5 éve nem szívtam és a JOBBIK-ra voksolok. Azért nem leszek liberális, mert ezzel a propagandával nem értek egyet. Amúgyis, mennyi-de mennyi legális drog van a füvön kívül ami ott van a kertészeti boltokban, vagy bármelyik élelmiszerüzletben és az emberek még csak nem is tudnak róla:)
2010. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
6%

Sőt, aki balkezes, az is. Természetellenes. Tíz százalékos, közénk megbúvó kisebbség, akik ráadásul jobb eredményeket érnek el, mint a jobbkezesek, mind tudjuk, milyen módszerekkel...


: nagy, vörös, villogó irónia gomb:

2010. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

8

Én az ilyeneken tudok mosolyogni:)

Oké, szóval a fű az rendben van, mert te használod. A homoszexuálisokkal mi a helyzet?:)


Már leírtam.


A lényeg hogy hapsi vagyok és undorítónak tartanám egy hapsival, a homárokkal nincs bajom, csak hagyjanak békén.

Viszont két biszex csaj jöhet!

2010. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Dehát füvet szívni bűncselekmény, nem?:) Lehet mégse kéne kriminalizálni? Lehet nem szigorítani kéne a drogpolitikán, hanem a 21. századhoz igazitani?


A válasz írója 30%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:11


Figyu!


Jobbikos vagyok, de az nem várhatom el egy párttól mindenben egyezzen meg a véleményemmel, olyan nincs!

A Jobbik felfogásával javarészt egyetértek, főleg a gazdaságpolitikájával, de nem vagyok droid!

Nem hiszem hogy ha te liberális vagy akkor mindenben egyetértenél egy liberális párttal, mert a fene megette azt a liberalizmust!

2010. márc. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
52%
A fu nem okoz fuggoseget, de nagyon is ra lehet szokni. Es amikor mar gyengul a hatasa, akkor atternek az emberek erosebbre. Na igy kezdodik.
2010. márc. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

76% nekem mindegy végül is hogy 2000 megéri vagy nem

erről nincs értelme vitázni nem is akarok


kinek mi jó ennyi :)


a homikról annyit hogy utcán azért ne smároljanak pl a buszmeg be

az azért még itt is ciki

hálószoba ott azt csinálnak amit akarnak


kinek mi jó ennyi :)



szebb jövőt :)

2010. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!