Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félnek egyesek a Jobbik...

Miért félnek egyesek a Jobbik "terror"-tól?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Jobbikos de engem még egyszer nem terrorizált a jobbik. Igazából nincs is okuk rá, becsületes életet élek. Miért mondják hogy félnek a Jobbik "diktatúrá"-tól. Szerintem itt maximum az félhet akit a mostani diktatúra kiszolgál...
2010. márc. 30. 17:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy diktatúrát akar-e vagy sem, ha rendbe teszi az országot. Terrorizálni viszont senkit nem fog, csak néhányan megkapják, amit érdemelnek.
2010. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

78

Igazából akik ilyeneket mondanak, azok fognak egy nap felébredni egy cellában, aztán ordibálhatnak majd, amikor viszik ki őket egy adad nyúlpaprikás elfogyasztása után, hogy "Doktor Kotász! Doktor Kotász!"

És Kotász jönni fog.

2010. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
17.34 vagyok. Kérdező! Persze, én is itt élek, látom, hogy vannak gondok. Én csak magyarázni akartam, amit kérdeztél, vagyis, hogy a másik oldal hogy látja. És mondjuk, azon se lehet annyira csodálkozni. Most nagyon átalakul minden. Én nem vetem el teljesen a Jobbik látásmódját sem, de még nem látom, mi fog itt most ebből kijönni.
2010. márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Pontosan előző válaszoló.

De amíg nem kerül hatalomra addig nem tudjuk hogy mit várhatunk...

A mostani helyzetnél rosszabb nem hiszem hogy jöhetne...

2010. márc. 30. 18:02
 15/23 anonim ***** válasza:

1% azért mert van rá oka

99% azért mert a tévébe azt mondták

2010. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Talán az előítéletek miatt. A jobbikot gyakran titulálják "neonáci" szervezetnek(bár ennek nincs sok valóságalapja), szóval valamikor 1933-ban Hitlerék Németországban úgy jutottak hatalomra, hogy felgyújtották a Reichstagot és valjuk be: elcsalták a választásokat, aztán jött a "fehérterror". Szerintem ez Magyarországon semmiképen nem történhet meg. Ez már nem a XX század közepe a Jobbiknak nemigen lenne célja erőszakkal hatalomra törni. Egyébként az MSZP nyilvánvalóan ezekre a butaságokra hivatkozva próbálja visszaszerezni az átpártoló tagjait. Meg lehet tényleg félnek az elszámoltatástól - bár nem hiszem, hogy erre sor kerülne, csak nem fogják szerencsétleneket felakasztani vagy ilyesmi...
2010. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nagyon jól rámhangolódtál. Ez egy hosszú vita, amit magammal folytatok. (Van még rá pár napom.) Azzal teljesen egyetértek, hogy az eddigi formában, az eddigi pártokkal ez a dolog nem mehet tovább. De mivel elég finnyás vagyok, a Jobbikhoz sem álltam oda. Tetszik, hogy új erő, új hang, sok pozitiv dolog van a programban, ja, hát talán próbáljuk meg most velük. Csak hát én mondjuk nem kérek a trianonozásból, a halálbüntetésből, meg a szentkorona-tanból például, ezért úgy gondoltam, hogy én őket se erőltetném, és nem szavazok senkire. De majd meglátjuk.
2010. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

1734: ha cigány lennék azért félnék, mert nem kapnék több segélyt a nagy semmire amit eltudnék inni/játékgépezni. ha zsidó lennék azért félnék, mert nem tudnám tovább vásárolgatni a magyar földet.


azzal meg egyetértek abszolút h nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél, azaz nem véletlen utálják az egész világon a cigányokat/zsidókat. az egész világon!

2010. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

nem a Jobbik dolga foglalkozni a kémrepülőkkel, már illetékesek kezében van az ügy és remélhetőleg megkapja az érintett szervezet a büntetését.

A jobbikkal alapvetően nekem ez a fanatizmus a bajom. Pl ide is feljövök, belekukkantok politika témába és 99%-ban jobbikos által nyitott téma, aminek elég sokszor mocskolódás a vége.

Amúgy nem vagyok se cigány, se roma, se semmi egyéb kisebbség, magyar vagyok, de nem olvasok kurucinfót, mert unalmas hogy mindig a cigányokról van szó, nem szimpatizálok én sem a gárdával, főleg, hogy ráadásul katona(nő) vagyok és úgy gondolom az öltsön egyenruhát aki tényleg tesz is valamit,alkalmas bármiféle honvédelemre, akár harctéren, akár támogató részen, akik megfelelő kiképzést kaptak erre nem csak masírozik,( láttam én gárdistát roma közelében milyen nagyon bátor volt....) azon kívűl én elfogadom mások döntéseit is, akik MSZP-re, vagy Jobbikra szavazna, nem akarom megtéríteni őket. Nincs félnivalóm, de nem szeretném ha olyasmivel sértegetnének, hogy hazaáruló vagyok, meg buta, hogy és ha nem jobbikra szavazok. ...

2010. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"nem a Jobbik dolga foglalkozni a kémrepülőkkel, már illetékesek kezében van az ügy és remélhetőleg megkapja az érintett szervezet a büntetését. "


Nem, ezzel valakinek akkor kellett volna foglalkozni amikor aktuális volt. Elvégre mégis egy idegen ország katonai repülőgépei hatoltak be engedély nélkül a légterünkbe. Azért lízingeltük a Grippeneket, hogy ilyen ne történjen meg. Fel kellett volna küldeni kettőt, rádión rájuk szólni, hogy forduljanak meg, és hagyják el az országot és kikísérni őket. Bármely más ország ezt tette volna. Nem pedig hagyni, hogy Ferihegyen badárézzanak kedvükre.

2010. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!