Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félnek egyesek a Jobbik...

Miért félnek egyesek a Jobbik "terror"-tól?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Jobbikos de engem még egyszer nem terrorizált a jobbik. Igazából nincs is okuk rá, becsületes életet élek. Miért mondják hogy félnek a Jobbik "diktatúrá"-tól. Szerintem itt maximum az félhet akit a mostani diktatúra kiszolgál...
2010. márc. 30. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Ezt csak úgy írják, egy konkrét esetet sem tudnak írni. Ezzel ellentétben az MSZP terrorizálta a népet 2006ban amikor szemeket lövetett ki és idős néniket veretett meg viperával ! Ők a demokratikusak...
2010. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nehéz a liberálisok élete mindig üldözni a gaz nácikat mindig résen lenni :DDD
2010. márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát azért ha én TV2 lennék, félnék, hogy lerombolnak. Ha cigány lennék, félnék, hogy bűnöző tenyészetnek tartanak. Ha zsidó lennék, félnék, mert azt üvöltözik rám a nagygyűléseken, gárdaavatásokon, hogy mocskos zsidók. Stb. Ez nem elég konkrét?
2010. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Aki párthadsereget szervez, politikai rendőrséget akar kialakítani, gárdával katonai alakzatban masírozik, és tömeggyilkos iráni alakulatokat akar Magyarországra hívni, azt valószínűleg nem békés szándék vezérli.
2010. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

Engem aztán, mint liberálist - nem szdsz-est, bár szavaztam rájuk is - nagyon kiszolgált ám a rendszer, ja:)

Az a bajom, hogy ez a fórum is kicsiben leképezi a Jobbikot. Van egy kevés becsületes, tisztességes, zavarodott ember, a többiek pedig a két nagy párt szemetéből kerülnek ki, ők azok, akik ha valami nem tetszik nekik, rohannak a moderátorhoz, hogy " ez provokáció" aztán ha kiderül, hogy tény, elkezdenek zsidózni. Van egy olyan érzésem, hogy ha többségbe kerülnének, nem bánnának velem kesztyűs kézzel.

2010. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a köznép fél a "Jobbik terror"-tól, a lefizetett média (tv2, rtl), és a többi párt mocskolódása váltotta ki.


A valódi helyzet pont az, hogy 20 év a politikusbűnözői félnek a legjobban a Jobbiktól, és ezért sároznák be Őket. Számukra már most nagy baj az, h a Jobbik erős eredménnyel jut be a parlamentbe, és kitálal mindent a népnek.


Témába vág: http://www.youtube.com/watch?v=PfyrMsd5XoA


Hajrá Jobbik!

2010. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
nem zörög a haraszt ha nem fujjak. Ergo, csak van vmi amiert nem szeretik az emberek a ciganyokat meg a zsidokat. Vmit csak tettek!!! ??? én nem félek egyébként, csak a fenn emlitett fajoknak van félnivalojuk.
2010. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

71

Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél! Nem véletlenül utálják az emberek a jobboldali elhajlókat, és a kulákokat! Valamit csak tettek, nem?

2010. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Kedves 17:34

A TV2 folyamatosan ontja ránk a mocskot. A cigányok 90%-a bűnöző, izraeli felderítőgépek repkednek a fejünk fölött. Ez nem elég ok arra hogy a Jobbik pikkeljen rájuk?

2010. márc. 30. 17:44
 10/23 anonim ***** válasza:
Áhh szóval ezért akarják megszüntetni az RTL és TV2-t
2010. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!