Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt hiszem erre vártunk nem?

Azt hiszem erre vártunk nem?

Figyelt kérdés

igaz nem párt elnökök de több mint a semmi

[link]


4 párt képviselői egy helyen

a Duna TV ben


(Szegedi Csanád kiosztja egy picit a többieket)


2010. márc. 29. 16:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12%
Kérdező: finoman le lettem zsidózva :)
2010. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"Kérdező: finoman le lettem zsidózva :)"


nézd én biztos nem zsidóztalak

nem tudom hogy más a "tulelo" alatt mit értett

remélem ő se zsidózott


próbáljunk kulturáltan véleményt nyilvánítani


amúgy tőled se volt szép amit legelsőnek írtál...


köszönöm

2010. márc. 29. 16:24
 13/18 anonim ***** válasza:
Jo volt.Engem meggyozott Szegedi Csanad.Ok az egyetlenek akik nem beszelnek felre.Mszp nagyon leszerepelt,mint mindig.Nemeth Zsoltnak talan jobban helyen volt az esze,hogy kell elterelni a szot a kellemetlen temakrol.Szoval egyertelmuen Jobbik a hiteles.
2010. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Na, megnéztem én is, ahogy az MSZP képviselőjét hallgattam, nagyon felment a pumpa... Az mdf, cm, lmp jelentéktelen volt, Szegedi Csanád és a Fideszes ürge nagyon jól szerepelt szerintem, mind a kettős-állampolgárságról mind az autonómiáról szóló kérdésben. Fú de ez az mszp-s tróger... nagyon felidegesített. Borzasztó volt hallgatni, miket mondott...


Szebb Jövőt mindenkinek!

2010. márc. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jól beszélt Szegedi. Ő volt a leghatározottabb az összes képviselő közül, épp hogy a többi hebegett-habogott, első válaszoló :).

Az meg a jéghegy csúcsa, hogy asszem mdf, mszp, fidesz mind elmondta hogy a Jobbik csúnya-csúnya szélsőséges párt. :) Azt hiszem pont illik ide ez az idézet:


“Vannak ellenségeid? Jó. Ez azt jelenti, hogy valamikor, valamit felépítettél már az életedben.”

2010. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

na én is megnéztem


hát igen mszp leszerepelt támadta a fideszt és a Jobbikot

a másik az MDF hirtelen szabadelvű konzervatívak lettek

lmp/civil mozgalom azért mondtak jót is

Fidesz átvette a Jobbiktol a kelet felé nyitást most már ők is Oroszok felé nyitnának vagy Kína


Jobbik győzött kiütéssel autonómia kérdésben azt is válaszolták hogy hogyan

ők hozták szóba a Benes dekrétumokat és a nyelvtörvényeket

igen ők a szócsata nyertesei

2010. márc. 29. 17:07
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, de jön mindjárt valaki aki megállapítja hogy a jobbik csúnya náci és Szegedi Csanád etióp származású, a Fidesz csúnya szemét hogy kettős állampolgárságot akar adni, és ők is Oroszország felé nyitnak, majd utána megmagyarázza, hogy az MSZP-s "ö ö ö ö hát ö ö ö" képviselőnek minden szava igaz volt :D:D
2010. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ez is benne van :)))
2010. márc. 29. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!