Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai MSZP-s zsoldban állt?

Morvai MSZP-s zsoldban állt?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 29. 14:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
2003. Morvai ügyvéd, jogvédő. A papír szerint igen.
2010. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Sőt, majdnem minisztert csináltak belőle, de végül Göncz lett a befutó.
2010. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

vártam már ezt a kérdést:) kérlek mondd meg nekem, hogy mit tett amivel az MSZP-t szolgálta?


tudtommal jogvédő, tehát az embereket képviselte.


asszem indexen olvastam, hogy ki voltak akadva, h jobbikos de a cigányokat is védte. meg vagytok húzatva. ezek már ilyen képzelt érvek, hogy ezért rossz a jobbik. mennyire tudtok még lesüllyedni?



el lehet magyarázni nekem, hogy milyen rossz dolgot tett a morvai?


sőt akkor ennyi erővel az a rendőr aki most jobbik szimpatizáns is egy köcsög, mert ő idáig is és most is gyakorlatilag az mszp alatt dolgozik.


esküszöm várom az újabb ilyen "lejárató" vicceket.

2010. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Morvai MSZP-s zsoldban állt?"


Igen. Újság? Szerintem most is abban áll. Módszeresen lejáratja a jobbikot.


Ha a békát forró vízbe dobod, kiugrik. Ha lassan melegíted a fürdővizét, akkor megfő anélkül, hogy észrevenné, hogy córesz van.


Ugyanez szerintem Morvai módszere. Minden héten csinál egy kis stiklit, ami árt a jobbiknak, de sosem akkora hülyeséget, hogy feltűnjön a jobbik vezetőségének, hogy valami nem stimmel vele. Fokozatosan erodálja a Jobbikot, miközben annak egyik legtekintélyesebb politikusa marad. Kérdés, hogy mikor viszi be a kegyelemdöfést.

2010. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, ennek köszönhetően került be a családon belüli erőszak a közéletbe.

De persze feminista, ellenzi a halálbüntetést, és a férje zsidó :)

2010. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Most egy tényt, hogy morvaiból majdnem minisztert csinálsz az mszp, hogy mernek egyesek lepontozni?
2010. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ma 15:13


A tények a jobbikosok halálos ellenségei. Ellenük harcolni minden jobbiknyik szent kötelessége :DDDD

2010. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
micsoda érvelés:) a gúnyolódásotokkal magatokat járatjátok csak le:)
2010. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 15:25


Szomorú ember, nem értékeled, milyen mozgalmas napokat élünk. Megkezdődött a Jobbik-lufi leeresztése. Akik felfújták, most jónak látják, ha leengedik. Marad utána egy kupac dühös proli :)))

2010. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a szomorú az, hogy te ebből az egészből tényleg azt hiszed, hogy ez egy lufi leeresztés vagy kipukkasztás.


fel sem fogod, hogy ez a hír semmi rosszat nem bizonyít. nem is akarod felfogni. Ebben az álomvilágban élsz. Szomorú ha valaki már csak akkor tud boldog lenni, ha egy általa gyűlölt pártról "valami" kiderül. szar életed lehet.


Nekem szerencsére van más örömöm is még mint neked.

2010. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!