Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan párt, aminek szerepe...

Van olyan párt, aminek szerepel a programjában, Hogy eltörölje a 6órás munka kezdést?

Figyelt kérdés
4.45kor kell kelnem minden nap, ez embertelen, főleg ilyenkor, amikor még nagyon sötét is van! Sokkal rosszabb mint vasárnap dolgozni! Nekem egyedül a 4.45kor keléssel van bajom, ezt leszámítva szeretek dolgozni, de kegyetlen hogy már 2órája megy a műszak mire az ember teljesen magához tud térni! Biztos hogy ez a leghatékonyabb beosztás?
2016. febr. 3. 05:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem válts munkahelyet. Egyik politikai párt sem okolható azért hogy neked korán kell kelned, illetve nem is fog azzal foglalkozni soha. 4:00-kor kelek, 11 év alatt nem tudtam megszokni, de a politikától nem számítottam soha erre megoldásra, én választottam, ezt csinálom, ha elég bátor vagyok majd váltok.
2016. febr. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ahol 1 műszak van, ott még meg is lehet oldani, hogy ne 6-kor, hanem pl 8-kor kezdődjön a műszak és 4-kor legyen vége. Igaz neked is rosszabb, mert pl munka után már semmit sem tudsz elintézni, de ez már a te saját bajod, tulajdonképpen lényegtelen. Nincs kőbe vésve a 6 órai munkakezdés. Egyáltalán nem kötelező.

Viszont kétműszakos munkarendnél már kissé megoldhatatlan: ha a délutános műszak 4-kor kezdődik, akkor éjfélkor van vége...

2016. febr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek. Embertelen, a hajnali kelés minden nap. Életemben két hónapot bírtam így, abból is felét késtem. Mindjárt 9 óra és még kómásan ébredezek. Hogy tudnák akkor 6 órakor munkát végezni.
2016. febr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Én meg direkt előrehoznám a hivatalokban is, reggel 6 - kor kéne kezdeni. A tököm tele, mikor valamit el akarok intézni és 08.30. - kor még a kávét kavargatva trécselnek. Ha korán kezdenének, hamarabb végzel, tiéd a délután.


Legfeljebb a gyerekek, bölcsődébe, óvodába járás szempontjából érzem jogosnak, egy kisgyereknek nem ideális 4 - kor kelni, de röhögök azon, ha ez egy felnőtt embernek ez gond.

2016. febr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélj a Csotival. Lehet, hogy elintézi neked. De akkor légy arra felkészülve, hogy minden nap 5-re ott kell lenned a ministrálni a számodra kijelölt templomban.
2016. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LazyJones ***** válasza:
Mindenkinek a maga választása. Még akkor is, ha némileg kényszer. Nekem minden nap 3kor indul a reggel, de az én melóm ezzel jár; a változtatás joga egyedül az enyém - vagy a munkaadómé, ha lapátra tesz.
2016. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

""Ahol 1 műszak van, ott még meg is lehet oldani, hogy ne 6-kor, hanem pl 8-kor kezdődjön a műszak és 4-kor legyen vége""



Egy varrodában dolgozom egy műszakban. KB- nyolc éve megbeszéltük a vezetőséggel, hogy 8- órára járjunk melózni és délután 4-ig maradjunk. A vezetőség elfogadta.

2016. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!