Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennétek egy magyarországi...

Mit tennétek egy magyarországi államcsőd esetén?

Figyelt kérdés

Mit ennétek, ha a boltokban nem lenne több élelmiszer?

Nem lenne elektromosság, gáz, vízellátás.


Ez főleg városban lenne húzós. A nagyobb települések nyomortanyákká alakulnának, mert nem lennének meg az alapvető szükségletek. Elkezdődne a népvándorlás vidék felé, ahol még esetleg lenne egy kevés élelem. Kemény harc lenne az emberek közt.


Görögországban már elég húzós a helyzet.


Mit gondoltok?


2010. márc. 29. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Ki az usába, a rokonokhoz. Mindenképpen ezt fogom tenni mondjuk, nem kell hozzá államcsőd :)
2010. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megtollasodnánk. :)
2010. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

Ki az usába, a rokonokhoz. Mindenképpen ezt fogom tenni mondjuk, nem kell hozzá államcsőd :)

Takarodj! nemzetáruló ! s ne oszd itt az észt éjjel nappal ha úgyis elhúzod a mocskos beled, akkor neked nem mindegy, hogy itt mi lesz? koszos 38%os libsi provokátor...

2010. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%

68%, kikönyökölt belőled az értelem?


Amúgy én is akkor elhúznék amíg lehet. Én nem tudnám kivásárolni magam a válságból.

2010. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
48%

Hát, nem tudom. Attól függ, hogy milyen állapotok uralkodnának el az országban.


Ha az itteni létfenntartás azon alapulna, hogy a legtöbb fejen tapossak, akkor inkább irány a rokonokhoz Ausztriába, vagy Dániába.

2010. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Körülmetélkeznék:)
2010. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Mit tennétek egy magyarországi államcsőd esetén?"


Valószínűleg zuhanna a forint értéke, és ezenfelül az ingatlanoké is kényszereladások miatt.


Valószínűleg az eurótartalékaimból egy csomó lakást vásárolnék, aztán 1-2 év múlva a fellendülés idején ismét eladnám őket 5-ször annyiért.


"Mit ennétek, ha a boltokban nem lenne több élelmiszer?

Nem lenne elektromosság, gáz, vízellátás."


Te összetéveszted az államcsődöt az atomháborúval :))))

Nem ugyanaz.

2010. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1-2 év és megtudod!


nem fenntarthatós ez a fajta pénz elszívás, és már csődben vagyunk.


3 választásunk van.


1, Kiadás csökkentés, és akkor bezárunk egy rahedli intézményt, redukáljuk a közlekedést, = csak a gazdagabbak tudják a szolgáltatásokat megfizetni, vagy hivatalosan vagy korruptan.


2, Nem fizetjük az adósságunkat minden előzetes egyeztetés nélkül = Gyakorlatilag a fent említett, egy kezelhetetlenebb mértékben.


3, Elkezdjük az adósság újratárgyalást, és megállapodunk a nagytőkével, a társasdalom és a gazdaság számára egy fenntarthatóbb jövedelem visszaosztásról.

2010. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Erre írtam én is hogy megtollasodnék. :)

Minden mozdítható javam magyar ingatlanba fektetném és iszonyatosan meggazdulnék. :)

2010. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én mán levittem a pincébe egy bödön szilvalekvárt mög ekkét zsák krumplit, ódal szalonnát,zsírt, lisztet miegymást...bor ottan van,..majd elleszünk valahogy, csak a fű nőjjön,hogy legyen mit a jószágnak enni anni,...teccikértenyi?
2010. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!