Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek az LMP-s széplelkek...

Ezek az LMP-s széplelkek vajon láttak már hús-vér cigányt életükben?

Figyelt kérdés

Kiollóztam pár pár sort az LMP roma programjából, lehet belőle csemegézni:


"A romaellenes propaganda rendszerint a szociális ellátórendszer dologtalan haszonélvezőiként állítja be a cigányokat, akiknek az eltartása súlyos teher a magyar társadalom vállán. Ez nagyon távol áll a valóságtól."


"A másik sokat hangoztatott cigányellenes szólam az úgynevezett „cigánybűnözés” emlegetése. A szegénység és a viszonylagos iskolázatlanság mindenhol a világon összefügg

a társadalmi normák gyakoribb megsértésével."


"...a Magyar Gárda fellépése, amely az

állampolgárok biztonságigényének kielégítésére az önbíráskodás eszközét ajánlja."


"az ötvenfősnél nagyobb cégek mellett az összes államilag támogatott munkáltató kötelezésére esélyegyenlőségi terv készítésére, az Egyenlő Bánásmód Hatóság és az általa kiszabható szankciók megerősítésére, illetve a Munkaügyi Központok szerepkörének olyan irányú bővítésére, hogy kötelességük legyen felhívni az Egyenlő Bánásmód Hatóság figyelmét, ha munkaerőpiaci diszkriminációt észlelnek."


"Az egyéni fejlesztési támogatásra jogosult diákokat integráltan kell tanítani, ezért felmenő rendszerben meg kell szüntetni a normál iskolákban működő eltérő tantervű tagozatokat."


"A garantált minimumjövedelem rendszerének bevezetésével kell védelmet biztosítani a tartós mélyszegénység ellen, és ösztönözni kell a munkavállalást."


"Az államnak foglalkoztatóként hozzá kell járulnia a cigány középosztály megerősítéséhez."


"Azokon a településeken, ahol komoly konfliktus alakult ki, vagy a kialakulása küszöbön áll, egy állami felügyelet alatt álló, de a helyi önkormányzattal együttműködő mediációs „béketest” bevetésére lenne szükség a feszültségek oldása érdekében."


"Az eddiginél jóval több pénzt kell a telepfelszámolásra fordítani"


"Az uzsora elsődleges kiváltó oka a legszélsőségesebb szegénység, ezért az uzsora viszszaszorítása döntően a legszélsőségesebb szegénység visszaszorításának sikerétől függ."


"A szegénységi csapdában ragadt kisebbségek integrációjának terén pozitív eredményeket felmutatni képes országok példája azt mutatja, hogy a hosszú távú esélyteremtési programok sikeréhez megfelelő alapot a kulturális sokszínűség elismerése és a kisebbségi

identitás vállalásának támogatása"


"Budapesten ki kell alakítani egy európai színvonalú, komplex, funkcionálisan tervezett épületegyüttest,

amely a cigány önreprezentáció méltó helyszínévé válhat"



TEHÁT:


1. a magyarok rasszisták, elnyomják szegény kissebbséget, nem hagyják őket érvényesülni

2. a kissebbség azért bűnözik mert szegény

3. azért igénytelen mert elnyomják

4. azért nem tanul mert mi kirekesztjük


MEGOLDÁS:


Egyértelmű! Még több lóvét kell a cigányságba belepumpálni, az majd biztos sikerre vezet, a rászistákat ahol csak lehet meg kell fogni, sokszínű társadalmat kell ránk eröltetni.


Aki meg em ért ezzel egyet az HÜLYE beeeeeeeee :P


...ja és szerintetek ez melyik (már kimúlt) párt programjára hasonlít???


forrás: [link]


2010. márc. 29. 10:52
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
75%
Tegnap pár haverral lementünk a helyi kocsmába és kb 10cigány volt bennt ordibáltak üvöltöztek aztán mondta a tulaj menyünk el amig kizavarja öket és menjünk késöbb vissza.Namondom ide kéne most az LMPseket beküldeni magyarázzák el nekik ,hogy lehet más a politika:D
2010. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
66%

A kapott óriási verésől talán megjönne az eszük...

Egyébként pont ezen a fórumon írta egy cigány(az értelmesebbje közül),hogy a népe 20 %-a dolgozik,a többi NEM IS AKAR.

Nem segélyt,hanem kényszermunkát nekik!

2010. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

"Az összes nem dolgozó aktív korú alig 10 százaléka

roma..."


Ez azért maradt le, mert szolid meggyőződésem, hogy ez hamisítvány vagy durva csúsztatás. Aszongya hogy állami statisztika. Hát ki olyan hülye ma, hogy állami statisztikáknak hisz, én inkább a saját szememnek hiszek!


De egyébként is, Magyarországon mióta lehet faji alapon statisztikát vezetni? Mert tudtommal nem lehet, tehát akkor honnan vannak az LMP-s adatok? Csaktán nem a hasukra ütöttek és úgy?

2010. ápr. 3. 17:00
 34/50 anonim ***** válasza:
54%
Nem, azért nem folytattad mert így már van értelme.:) Persze ne is higgyél a statisztikáknak, csak a szemednek. Én is azt látom, hogy a Föld áll a Nap pedig forog körülötte. A könyvek meg biztos hazudnak...
2010. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
33%
A programban az összes adat mögött megtalálható mellesleg a forrás. Ha ennyire szkeptikus vagy nézz utána magad, és ne gyártsad itt a hülye elméleteket.
2010. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
SZerintem soha se láttak
2010. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Biztos nem.... Sőt szerintem embert sem láttak még.
2010. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

11:15s vok


Fogadok, akik lehúzták a kommentemet, azok a büdös életben nem találkoztak cigányokkal. Hányingert kapok az olyan emberektől, akik úgy politizálnak, hogy semmi racionalitás érzékük sincsen, hanem a könyvekből szerzi meg "tapasztalatait".

2010. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
83%

Én is meg szeretném minden kedves díszfajvédőnket, hogy költözzön be pl. az alsózsolcai cigánysor közepébe, járassa a gyerekét abba az iskolába, ahol a cigányok aránya 90%, és lássuk mit mond mondjuk 2 héttel később erről a népcsoportról...

És ilyenkor az szokott jönni tőlük, h "ééén, hát miért költöznék én oda"... Erre én szoktam mondani, de hát miért nem akarsz közöttük élni, hisz őket véded mindenhol, gondolom szereted is őket, a társaságukat is imádod, akkor hajrá itt a lehetőség használd ki, még házat is intézek neked (persze azt nem garantálom, h nem égetik el a fa ablakkereteket, ajtókat, padlót stb. gyújtósnak pár napon belül, ahogy az összes többi házban is van..) - na és ilyenkor szokott jönni a tiltakozás meg a hüledezés.. és akkor visszakérdezek, h "na mi a baj, csak nem rasszista vagy h nem akarsz velük élni"?


Mert NE AZ BESZÉLJEN MÁR ERRŐL A PROBLÉMÁRÓL AKI MÉG CSAK TÉVÉBEN LÁTOTT CIGÁNYT, vagy akinek a gyereke nívós magániskolába jár, és ne ránk akarják már kényszeríteni az átkozott terveket!!!


Szóval itt az új jelszó: HAJRÁ HAJRÁ MINDEN LMP-st a cigánysorra!!

2010. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nekem van egy ötletem. Válassz ki egy hétköznap reggelt kb. 8 és fél 9 között, és menj el a hozzád közeli munkaügyi kirendeltséghez, ahova egy munkanélkülivé vált embernek kell elmenni regisztrálni, és nézd meg, hány ember áll sorban, abból mennyi a kisebbségnek kinéző, mennyi a fiatal (jellemzően pályakezdő), mennyi a kb. 40 fölötti, mennyi a nő... Aztán majd utána gondolkodj el a statisztikákon.
2010. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!