Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért egy 15 %-os párt mondja...

Mért egy 15 %-os párt mondja meg nekem, hogy magyar vagyok-e vagy sem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 23:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
87%
jajajaja!!! Az MSZP szerint meg mi is nácik vagyunk mert az egész családfa a Jobbikkal szimpatizál. Mi alapján ugat nekem ilyet egy 10%-os párt? :)))
2010. márc. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Egyébként atom egyszerű a válasz:


Akár tetszik akár nem, akár elhiszed akár nem, minden amit a Jobbik teljes mellbedobással képvisel AZ Magyarország érdeke. Nyithatunk akár erről is vitát egy sör mellett, de ha ezt nem hiszed el és nem tekinted alapnak, akkor vagy még narancsköd ül a tudatodon vagy szimplán az ingyenélő, élősködő hazaáruló kommunista nézeteket vallasz. Ezt innen nem tudom megállapítani. :D De mondom, nagyon szivesen elbeszélgetek veled is erről.


Nah de folytatva a gondolatmenetet: Innentől kezdve akinek nem tetszik az amit a Jobbik képvisel rgo=> nem szavaz rá rgo=> nem járul hozzá Magyarország érdekeihez => rgo Magyarország érdekeit tudatosan a háttérbe szorítja (vagy azért mert buta és bedől az anti-Jobbik propnak => , az nemzettudatilag távol áll a magyarságtól.


Megjegyzem ilyenkor érdemes feltenni egy kérdést: Ki is mondja azt, hogy a Jobbik fasiszta meg náci meg mittudom én milyen ákom-bákom? IGEN ŐK! => Pontosan azok akik azt is mondták magukról, hogy "hazudunk reggel éjjel meg este. Nyilvánvaló, hogy amit mondunk az nem igaz" Ezek után mire alapozva, vagy mégis mi a fészkes fene motivál még arra, hogy egyed a szavaikat és elhidd azokat a parasztvakító nyilvánvaló alaptalan hülyeségeket amit összehordanak?!?!


Másik kérdés:


Csattant el valaha is akár egyetlen egy pofon Gárdista részéről? SOHA! Soha nem alkalmaztak erőszakot Gárdisták! Viszont ellenkezője már nem egyszer megtörtént (autójukat rongálták meg például, megfenyegették őket a retkes ingyenélő cigány társadalom...)

Tehát Gárdista soha nem alkalmazott nyílt erőszakot senki ellen. Ha történt volna ilyen azt hiszed nem menne még akár egy év után is folyamatosan a médiában? :) Dehogynem.


Én mondom neked barátom, akkor jársz jóúton ha a tényekből indulsz ki. Nem pedig abból amit a balliberálisok itt az arcodba tolnak és próbálnak veled megetetni.


Szebb Jövőt!

2010. márc. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Megmondom én neked mi vagy, egy hülye!
2010. márc. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Csak ezt nem maga a párt hagoztatja Édesem, hanem egy-két ember. Ez a legnagyobb probléma, hogy az emberek nem tudnak különbséget tenni 5-10 szavazó és a párt között.


Ennyi erővel én a fidesz szerint "segghülye jobbikos" vagyok, aki "menjen az anyjába". Az egy dolog, hogy ezt egyes Fidesz-szavazóktól is megkapom, a dolog mégis annyiban különbözik, hogy ezt egy Fidesz-tag, vagyis Bayer Zsolt mondta. Mikor mondott ilyet pl. Pörzse Sándor a fideszeseknek? Ja, hogy soha? Pedig érdekes módon mi vagyunk a "szélsőségesek"....


Mi jogon titulál engem bármelyik párt segghülyének, mi jogon emlegeti az anyámat, mi jogon náciz és fasisztáz le a maga 50 vagy 12 %-ával???? Miért kell ilyen szélsőségesen viselkedni?

2010. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Terézvárosban 28 szavazatot kaptak, a szavazatok 5 százalékát. Örülni fognak ezek nagyon a 15-nek...
2010. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Amikor valaki a másik ember magyarságát vonja kétségbe, az személyeskedik. A személyeskedésnek pedig semmi köze az értelmes vitához. A személyeskedés mögött a legtöbbször tudatlanság bújik meg, és az abból eredő frusztráció.


Amikor valaki bőszen veri a mellét, hogy ő mekkora magyar, de még a magyar helyesírást sem ismeri, olyankor nekem mindig mosolyognom kell. Bőszen papol "magyar érdekekről", "magyar kultúráról", "magyar szellemiségről", miközben még annyira sem tiszteli meg a hazáját, hogy megtanulja annak gyönyörű nyelvét. Papagájként ismételgeti a pártja által szájába rágott mantrát Likudról, Pereszről, titkosításokról, aztán ha századjára is elmagyarázom neki érvekkel, hogy miért nincsen igaza, azonnal én leszek a "narancsos szemellenzős hazaáruló zsidó". Ilyenkor pedig mosolygok, mert győztem. Mert aki kiabál, az fél. Aki kiabál, az tudja, hogy nincsen igaza. Aki kiabál, az csak egy frusztrált szerencsétlen, akinek nehéz az élete, és ezért bűnbakokat keres magának ahelyett, hogy belenézne a tükörbe.


A hazádat sokféleképpen szeretheted. De tenni csak úgy tudsz érte, ha az eszedre, és a szívedre hallgatsz, tanulsz az őseid hibájából, és a könnyű, gyors utak helyett a nehezebb, lassabb, de biztonságos utat választod. Ha ragaszkodsz a demokráciához, amiért annyiszor küzdöttek már az őseid. Ha tiszteletben tartod a többség akaratát még akkor is, ha nem értesz vele egyet. Ha azt nézed, ki milyen ember, és nem azt, hogy honnan jött. Ha fegyverek helyett érvekkel küzdesz az igazadért, és mindig megőrzöd a higgadtságod.

2010. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Több hozzászólónak: " A stílus maga az ember." Akinek nem inge...
2010. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!