Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért egy 15 %-os párt mondja...

Mért egy 15 %-os párt mondja meg nekem, hogy magyar vagyok-e vagy sem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 23:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
23%
Ne idegeskedj, hiszen tudod hogy a liberálisoknál nincs nagyobb hazudozó!
2010. márc. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem lennétek ilyen alpáriak talán elnézném nektek szellemi korlátoltságotokat.De így sajnos nem tudlak emberszámba venni titeket.Alsóbbrendűek vagytok szellemileg és morálisan is,most kegyet gyakorolok veletek alsóbbrendűek és reagálok a nyökögésetekre.Miért bánt titeket,hogy vona nem magyar?Ti is csak műmagyarok vagytok,nyugodtan azonosulhattok vele,fényesre nyalhatjátok a valagát.
2010. márc. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Konkrétan MELYIK pártra gondolsz?



Fidesz?

2010. márc. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
51%

A válasz írója 38%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:04


Felesleges rugóznod, mert te csak egy letűnt kínos kor szellemi csökevénye vagy. Sajnos annyi intelligenciád nincs, hogy a saját felfogásod anomáliáit megértsd.

Ezért egyfajta tudathasadásos állapotban élsz, ami elhiteti veled hogy vagy valaki. Közben meg az ősember is fejlettebb volt nálad mert a közösség erejét már ő is felismerte. Egy vakvágánya a civilizációnak a liberalizmus.

2010. márc. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
23%
Hűha,most már legalább tudom,hogy liberális vagyok..:D Nálatok valami téveszme,hogy aki titeket idióta gyökérnek néz az biztosan liberális.Titkot árulok el:MINDEN GONDOLKODNI TUDÓ EMBER SZERINT RETARDÁLT MAJMOK VAGYTOK!!!:D
2010. márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
70%

Hűha,most már legalább tudom,hogy liberális vagyok..:D Nálatok valami téveszme,hogy aki titeket idióta gyökérnek néz az biztosan liberális.Titkot árulok el:MINDEN GONDOLKODNI TUDÓ EMBER SZERINT RETARDÁLT MAJMOK VAGYTOK!!!:D


Miért vicsorítasz mint egy bőgő majom?

Igen egy nagyon alacsony szinten gondolkodni képes réteg tényleg képtelen felfogni, az eszménk nagyságát!

2010. márc. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Azért mert pocsék a helyesírásod.
2010. márc. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Mert pofátlanok mint a fszom, azért.. :D
2010. márc. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
22%

"Titkot árulok el:MINDEN GONDOLKODNI TUDÓ EMBER SZERINT RETARDÁLT MAJMOK VAGYTOK!!!:D"


Ott a pont :D

2010. márc. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Az a 15% bőven jó 34%-nak is mostmár ;D
2010. márc. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!