Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt a jobbik?

Melyik párt a jobbik?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom kitalálni.

Eddig sem nagyon érdekelt a politika, csak annyit hallom a "jobbikozást", hogy szeretném tudni, melyik párt az.

Köszi a válaszokat!


2010. márc. 28. 20:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%

"Látszik, hogy itt a jobbikosok mennyire ugranak egy bizonytalan szavazóra.

Kb. a seggét is kinyalják, linkelnek minden szart stb. :D

Amúgy jó kis kampány, hogy ilyen hülyeségeket kérdeztek, majd megválaszoljátok saját magatok.

Csak picit bénán csináljátok, de nem baj."



Köszönjük kedves liberális elvtárs...nagyot fogsz nézni a választások után!

Szebb jövőt!

2010. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok a leghosszabb kommentet író. Nem én tettem fel a kérdést, ezt most vagy elhiszed vagy nem. Nem tartozom neked magyarázattal, csak gondoltam leírom.
2010. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Jah és nemtudom mit izélsz, feltett egy kérdést. Mégis hagyjuk hogy a sok hulladék MSZP-s válaszoljon, a sok hazug sz@rságaival?

Adott egy kérdés, ami válaszra vár. Mit írjak? Hogy szélsőséges, rasszista, antiszemita, náci, fasiszta, trapista, kommunista, orosz, muzulmán, vagy valami hasonló baromságot vársz tőlem, mint amit terjesztetek róla?

2010. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%

Értelmi szintetek ott van.

Kb. a liberalizmus szó jelentésével sem vagytok tisztában (mert ahhoz hülyék vagytok, hogy legalább a kuruc info és a barikádon kívül egy normális könyvet elolvassatok), már egyből kategorizáltok.

Jobbik átlag IQ-ja mennyi? Olyan 70-80 lehet kb.

2010. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

21:39

pofátlan disznó.

túlbecsülöd őket. >50

2010. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%
MSZP-s embereké mennyi 5?
2010. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%
Melyik párt a Jobbik? Hát az amelyik foglalkozni akar a magyarság jövőjével,illetve jövője csak akkor lesz a magyarságnak,ha a jobbik jön!
2010. márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Annak aki ezt írta: "Látszik, hogy itt a jobbikosok mennyire ugranak egy bizonytalan szavazóra.

Kb. a seggét is kinyalják, linkelnek minden szart stb. :D

Amúgy jó kis kampány, hogy ilyen hülyeségeket kérdeztek, majd megválaszoljátok saját magatok.

Csak picit bénán csináljátok, de nem baj."

Üzenem, hogy nem egy jobbikos tette fel a kérdést.

Talán akkora bűnt követtem el, hogy feltettem egy számomra ártatlan kérdést?

2010. márc. 29. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!