Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Korrekt becsületes embereknek...

Sulek Péter kérdése:

Korrekt becsületes embereknek nem való a politika?

Figyelt kérdés
Mindig ilyen emberek lesznek hatalmon? a normálisokat kiűzik maguk közül?
2016. jan. 28. 19:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen, arra mondtam. Ha nem tetszik a Hunor-Magyar, akkor legyen Brown-Lee vagy Jack-Jill.

Ettől függetlenül létezik és létezni is fog az a modell, amikor két ember versengéséből mind a ketten győztesként jönnek ki. Attól, hogy történetesen a magyar mondákban, pont szerepel ilyen (ráadásul nem egy alkalommal) és ez egyeseknek nem tetszik, mert magyar vagy "nagymagyar" esetleg náci vagy nem tudom mi, attól még igaz.

Attól hogy nekem nem tetszik a Heisenberg-modell elnevezés, mert nem szimpatikus Heisenberg vagy nem értek egyet azzal, hogy részt vett a német nukleáris programba vagy azért mert utálom a németeket, attól még az elmélete helyes és használják.

2016. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!