Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem visszatetsző dolog, hogy...

Nem visszatetsző dolog, hogy miközben a Jobbik el akarja törölni a mentelmi jogot, aközben Morvai a mentelmi jogára hivatkozva akarja leszedetni a kocsijáról a kerékbilincset, Budaházy meg azzal akar kijönni a börtönből?

Figyelt kérdés

Kerékbilincs

[link]


Budaházy ajánlószelvényei

[link]


2010. márc. 28. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

hujuj de elkéstél már ezzel


Morvai kifizette a kerékbilincset :)



na mindegy mindjárt választ kapsz a liberális megmondó emberektől akik kb vannak 3-4 16 fsz névvel :D

lehet te is valamelyik vagy közülük :D

2010. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem unod még? Már vagy 10x volt mindkét kérdés. De leírom.


Kerékbilincs: hazugság, szerinted olyan hülye lenne Morvai hogy 7e ft miatt kockáztatja a pártja és saját népszerűségét? előbb gondolkodj


Budaházy: mi köze Budaházynak a Jobbikhoz? Nem párttag, csak egy egyszerű ember. Morvai meg jogvédő, azért védi, mert ez a dolga. Sajnos Budaházy alaptalanul van börtönben, többszörösen leülte amit megérdemelt, a Magyarok nyilai ügyben meg nincs benne, csak próbálják elhallgattatni. Ez az igazi koncepciós per, nem a politikusok elszámoltatása.

2010. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

1.Az első egy hazugság,amit Morvai rengeteg helyen elmondott!

2.Budaházy NEM Jobbikosként indult hanem függetlenként,tehát mi köze van a Jobbikhoz??

3.Előbb kicsit gondolkodj már!

2010. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nee ő a liberális megmondóemberek egyike akik az oldalon garázdálkodnak


4-6 fsz névvel


most ki írt ő egy kérdést belép egy másik fsz nevével és megválaszolja hogy szemét jobbik monyál le :)

2010. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%

morvai egész évben menstruál szerintem.

minden interjúra harci díszben megy.

2010. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

"morvai egész évben menstruál szerintem.

minden interjúra harci díszben megy.

"


na megjött az 1. megmondó ember

mindjárt ír a többi felhasználó nevével is

ő úgy is vágja hogy lehet kijátszni a rendszert

proxy csere új email cím?

ő írte :))

2010. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
*írta
2010. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, remélem kielégítő válaszokat kaptál. Szeretném ha reagálnál a válaszokra valamit. Csak hogy érdekelt-e egyáltalán, vagy csak az orrunk alá akartad dörgölni, de sajnos kudarcba fulladt?
2010. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Budaházyt is így akarták kihozni.

Eleinte támogatták, majd hirtelen elhatárolódtak tőle, mikor megtudták az emberekben ez felháborodást kelt.

2010. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Kérdező, remélem kielégítő válaszokat kaptál. Szeretném ha reagálnál a válaszokra valamit. Csak hogy érdekelt-e egyáltalán, vagy csak az orrunk alá akartad dörgölni, de sajnos kudarcba fulladt?"


Már egy éve vagyok ezen a honlapon, több száz kérdésre válaszoltam és sokat írtam magam is, de ma végleg meguntam, azt hiszem, nem is jövök fel többet.


Kiírtam egy direkt provokatív kérdést a szent és sérthetetlen jobbik ellen, amire válaszul megkaptam, hogy én egy "liberális megmondóember" vagyok (akármit is jelentsen a "megmondóember" kifejezés) aki több felhasználónév alatt is írogat ide. Ez egyébként marhára nem igaz, és a GYK mindig is szűrte az ilyeneket.


Csak ti ilyen félelmetesen tahók vagytok, már bocsánat. Ez a tök korrekt honlap, ahol egykor értelmes politikai vitákat lehetett folytatni, ás ahol a provokatív kérdésekre meghökkentően színvonalas válaszok érkeztek, visszavágások és újabb tusék, izgalmas politikai játszmák zajlottak le, ész érvekkel, most tele van alattomos mocskolódással, hazaárulózással, zsidóbérencezéssel, idegenszívűzéssel. Komolyan mondom, rosszul vagyok az egész magyar szélsőjobb vitastílusától (ami egyébként a Jobbikra és követőire egyaránt jellemző) és a többség szellemi színvonalától (ami meg főleg egyes követőkre jellemző). A Gyakori Kérdések egy jobbikos játszótér lett.


Érezzétek jól magatokat Jobbikosok, vitatkozzatok egymással! Jöjjön el a ti országotok, legyen meg a ti akaratotok! Éljen az egypártrendszer, tiltsuk a Jobbik-tagadást! Aki pedig nem ért egyet: becsület ne maradjon sértetlenül, vese ne maradjon leveretlenül!

Szebb jövőt!

2010. márc. 28. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!