Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fogja finanszírozni a CSOK-ot?

Ki fogja finanszírozni a CSOK-ot?

Figyelt kérdés

[link]


Honnan lesz erre pénz? Most őszintén. Mert tök jó hogy mindenki akinek van rá lehetősége az veszi majd fel mint az őrült, de a pénz ugye nem a semmiből terem.



2016. jan. 27. 14:19
1 2
 1/11 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Az adóbevételekből mint anno a szocpol is
2016. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd te, édes ecsém.
2016. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az adófizetők természetesen.
2016. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az adóból finanszírozzák. De nehogy azt gondold hirtelen, hogy a te adódból ugyan ne tegyék, mert te csak a 2*1%-áról rendelkezhetsz. (Legfeljebb legközelebb másokat választasz meg az adóval való játszadozásra!)
2016. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Hát az én parlamenti választási szokásaimra nem mehet panasz. :)
2016. jan. 27. 16:30
 6/11 A kérdező kommentje:
A legnagyobb problémám az hogy a költségvetés így is folyamatosan deficites. Több adót nem tudom hogy hol lehetne még az emberekre kiszabni, szóval csak a hitel marad... Igazából az érdekelne, hogy vajon hány "ember" jogosult Magyarországon ezekre az összegekre. Ezekről nem készült vajon valamilyen kimutatás? Szóval hogy konkrétan hányszor 10 millát kéne pluszba előteremteni úgy közösségileg.
2016. jan. 27. 16:34
 7/11 anonim ***** válasza:

A zsidók

Az Oroszok

Az amerikaiak

Az illumináti

A földönkívüliek

Az Isis


Amúgy szerintem vagy kölcsönt vesznek fel vagy majd jövőre se lesz rend a tanügyben, egészségügyben stb. Vagy mindkettő :D. Persze, a CSOK is beleférne a kölcségvetésbe ha spórolnának, és okosan költekeznének. De pl. nem értem hogy egy olyan család akinek 3 háza van és a feleségével 2 millió körül keresnek minek kell támogatás.. Nem hinném hogy a gazdag embereknél bármiféle szaporulatot érnek el ezzel.. Ezt is kicsit lehetne korlátozni. Persze akkor maguknak nem jutna belőle.

2016. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17:52, Kérdező, szerintetek hányan látjuk itt, látjuk át itt a költségvetés számait, összefüggéseit. Lehet olyanokon rugózni, hogy miért van szükség erre, miért van szükség arra, de ezt sem látjuk át. Saját magunkból indulunk ki és az általunk ismert nem túl tág környezetünkből. Arról pedig, hogy kiknek van szüksége, kiknek nincs szüksége támogatásra, amelyeknek úgysem lesz eredménye - ezt sem tudom, honnan tudjuk -, megint nincs még megközelítő pontosságú képünk se. Értem én a kritikát, szükség is van rá, de megvannak hozzá a szükséges ismereteink?
2016. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincsenek meg a szükséges ismeretek, és kíváncsian várom hogy most akkor ez a törvény miatt a korfában egy ilyen kiugró generáció lesz, s tényleg nőni fog a gyerekek száma? Jó lenne ha beválna, de szerintem a költségeket jobban kellene optimalizálni, nem látok bele a Fidesz munkájába mert nem vagyok párttag, és bízok benne (de szerintem hiába) hogy nem pártpolitikai eszközként használják ezt fel, hanem tényleg az az elsődleges szempont hogy több gyerek legyen.


Mert nagy a különbség van hogy milyen céllal csinálják a dolgokat, főleg az eredményt és a belefektetett pénzt tekintve.

2016. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A törvény 3 hét alatt lett összetákolva, ilyen apróságokkal, mint hogy mennyibe fog fájni nekünk és honnan lesz rá fedezet, senki nem foglalkozott, mert minek, az csak részletkérdés. Akárcsak az, hogy mennyi tér maradt a rendszerben trükközni és az is, hogy az ingatlanbizniszben dolgozókon kívül segít-e bárkinek.
2016. jan. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!