Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok miért kommunistázta...

Jobbikosok miért kommunistáztak eddig, mikor a pénzügyminiszterjelöltjük egy (igazi) mszmp-s tag?

Figyelt kérdés
ez valahogy nem fér össze nekem.
2010. márc. 28. 15:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"aztán majd megint jó nyugati autók helyett, járhatunk trabanttal és wartburgal."


Ez mennyire valószínű, ezt is az RTL Klubon mondták? Különben én nem vagyok sem olyan aki le `˛°˘^ˇ~ kommunistázza az embereket, sem fanatikus jobbikos. Bízom a Fideszben, de örülök, hogy bekerül a Jobbik, ha majd lejáratja magát az az ő baja.

2010. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

soha nem nézek rtl klubbot, és ha ez megnyugtat tv2-őt sem.

a trabantos példa egy önálló groteszk gondolat volt, de igazság szerintem van benne.

2010. márc. 28. 15:33
 13/19 anonim ***** válasza:

"Jobbikosok miért kommunistáztak eddig, mikor a pénzügyminiszterjelöltjük egy (igazi) mszmp-s tag?"


Ok, akkor válaszolok erre az értelmetlen kérdésre. Én még soha nem hallottam, hogy a Jobbik bárhol, bármikor kommunistázott volna. Igaz, a kérdésben "jobbikosok" szerepel (nem pedig Jobbik), akik alatt érthetünk szimpatizánsokat is.


A szimpatizánsok pedig kommunistáznak, komcsiznak. Nem csak eddig, fognak ők ezután is. Minthogy ezt megteszik ezt a fideszesek is. Minthogy az MSZP-sek is, csak ők nem kommunistáznak, komcsiznak, hanem fasisztáznak, náciznak. Ezzel az erővel azt is megkérdezhetnéd, hogy a "fideszesek miért kommunistáznak...".


Az MSZP-vel nem az a legnagyobb baj, hogy az MSZMP utódpártja. Az, hogy valaki már akkor is politikával foglalkozott még nem jelent feltétlen rosszat.

2010. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"soha nem nézek rtl klubbot, és ha ez megnyugtat tv2-őt sem."


Köszi, ez megnyugtat.


"a trabantos példa egy önálló groteszk gondolat volt, de igazság szerintem van benne."


Elég groteszk:) Majd meglátjuk, a Jobbik úgysem fog nyerni. Ha meg tényleg idióták, akkor az sokkal jobban ki fog derülni majd 4 év alatt, mint most itt a kampányban. Ha a Fidesznek sikerül megnyugtatni az embereket, visszaadni a politikába vetett bizalmukat, akkor nem lesz baj.

2010. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

az egész jobbikra gondoltam ( tagok és szimpatizánsok).

"Mind anyai, mind apai ágról kisparaszti családból származik, ennek tulajdonítja a föld szeretetét és antikommunista elveit. " Vona Gábor.

2010. márc. 28. 15:52
 16/19 anonim ***** válasza:
A Fideszben mindenki vagy MSZMP-s volt vagy KISZ-tag, és ők a nemzeti párt akik a Likuddal tartanak tesvérpárti kapcsolatot... A Jobbiknak 10ezer tagja van, biztos nem tökéletes mindenki ott sem, ez van.
2010. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

""Mind anyai, mind apai ágról kisparaszti családból származik, ennek tulajdonítja a föld szeretetét és antikommunista elveit. " Vona Gábor."


Ez az a hatalmas "kommunistázás", amiről kérdeztél? Orbán Viktor mondott ennél sokkal durvábbakat is, ha jól emlékszem szerinte a kommunistákat a földbe kell döngölni, az már inkább kommunistázás:) De na és, nagyon jól mondta.

2010. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
de ha annyira antikommunista akkor mért egy kommunista lesza pénzügyminiszterjelöltjük?
2010. márc. 28. 16:18
 19/19 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés, egyáltalán nem kommunista a pénzügyminiszter-jelöltjük és nem is lesz az.
2010. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!