Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik miért járatja le az...

A Jobbik miért járatja le az Lmp-t?

Figyelt kérdés

Miért nem tud barátságosan viselkedni vele? Hasonóak az értékeik, a Jobbik konzervativ, magyarpárti, az Lmp humanista emberközpontú. A Jobbik ellenszenvessé teszi magát h azzal hülyíti a népet h az Lmp szdsz utódpárt.

Miért nem mutat példát a Jobbik h lehet a politikában is meghallgatni a másikat, és ami jó azt elfogadni? Miért ilyen fafejű, merev a Jobbik? Hataloméhes?Így az emberek szemében hasonszőrűvé fog válni mint az Mszp. Ennyire? Megéri ez a nészerűségének? Szerintem nem! Amugy sok Jobbik szimpatizáns kedveli az Lmp-t és a Civil összefogást is. Csak a vezetők csőlátásúak.


2010. márc. 27. 21:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell jobbikosnak lenni ahhoz, hogy ne szimpatizálj az LMP-vel:) Vannak akik azt mondják a Jobbik az üzlet. Nekem, mint kívülállónak, az a véleményem, hogy a Jobbik nagyon komolyan gondolja amit csinál, talán túl komolyan. Én inkább az LMP-t látom üzletnek. Nagyon is az SZDSZ látszik benne újjáéledni, ha nem is konkrétan, de szellemiségében. Nem látom mitől Lehetne Más a Politika.
2010. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Te pl mitől látod bennük a szdsz-t? Igen szabadabb elvűek, a humanizmus egy tág fogalom, ami azt jelenti, h sok ember belefér, vagyis fontosabb az h emberek vagyunk, mint az h milyen nemzetiségűk. És egymásban nem a különbőzőséget kell meglátni, hanem a hasonlóságot.

Szerintem ez az Lmp-re való fújtatás csak a hatalomról szól, ami gusztustalan. Nem tudnak ember módján viselkedni.

2010. márc. 27. 23:51
 13/16 anonim ***** válasza:

"Mielőtt volt a kopogtatós cédula ügy, már akkor támadta őket a Jobbik."


hát mivel egyik Jobbikos nevével adták le az lmp sek a kopogtató cédulájukat


kicsit hamisítottak csak annyi eszük volt hogy egy Jobbikos nevet is ráírtak


lejáratja az saját magát nem kell ide elempé :)Ö

2010. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"azt jelenti, h sok ember belefér, vagyis fontosabb az h emberek vagyunk, mint az h milyen nemzetiségűek. És egymásban nem a különbözőséget kell meglátni, hanem a hasonlóságot."


Na igen, csak ennek a felfogásnak általában az a vége, hogy:


1.) Mindenki belefér, mindenki magyar, Fekete Pákó is ugyanolyan magyar, mint akinek az ükapjának az ükapja is itt született. Hát persze:) Nem utálom, tényleg semmibajom vele, egy bohóc, de az SZDSZ felfogásában érdekesebb és ennélfogva már értékesebb is az a "magyar", aki mondjuk Nigériából jött.


2.) Fontosabb, hogy emberek vagyunk persze, de attól még nem kell bagatellizálni azt, hogy mi itt ebben az országban ezenkívül még magyarok is vagyunk. Nem kell irtani, vagy jelentékteleníteni a kultúránkat, mondván fontosabb, hogy emberek vagyunk.


3.) Utolsóval egyetértek, de lehet, hogy csak túl fáradt vagyok, hogy belekössek:)


Amúgy az SZDSZ szellemiségét az LMP cigányokhoz való hozzáállásában látom nagyon.

2010. márc. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

00:51nek


Miért, hogy állnak a cigányokhoz?

2010. márc. 28. 01:25
 16/16 anonim ***** válasza:

Sok olyan dolog terjed az LMP-ről hogy az MSZP pénzeli meg minden de a kérdésre válaszolva te ha egy Szélső Jobboldali párt lennél (Értsd képletesen) Akkor barátkoznál egy Bal liberális párttal?(Az LMP mondta magáról)


<--------,--,---------,----[],---,----------------,---->

MSZP SZDSZ LMP MDF Zsidesz JOBBIK

2010. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!