Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik miért járatja le az...

A Jobbik miért járatja le az Lmp-t?

Figyelt kérdés

Miért nem tud barátságosan viselkedni vele? Hasonóak az értékeik, a Jobbik konzervativ, magyarpárti, az Lmp humanista emberközpontú. A Jobbik ellenszenvessé teszi magát h azzal hülyíti a népet h az Lmp szdsz utódpárt.

Miért nem mutat példát a Jobbik h lehet a politikában is meghallgatni a másikat, és ami jó azt elfogadni? Miért ilyen fafejű, merev a Jobbik? Hataloméhes?Így az emberek szemében hasonszőrűvé fog válni mint az Mszp. Ennyire? Megéri ez a nészerűségének? Szerintem nem! Amugy sok Jobbik szimpatizáns kedveli az Lmp-t és a Civil összefogást is. Csak a vezetők csőlátásúak.


2010. márc. 27. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem az LMP komolytalan. Láttam a csütörtöki TV-beszélgetést... hááát... ezt szervezetként sikeresebben lehetne működtetni.
2010. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

a diktatúrára törés első lépése a többi párt lejáratása.

aki tanult történelmet az tudhatná, és elvileg akkor ezt Vona is tudja, ezért csinálja, mint töritanár.

2010. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mikor mondta a Jobbik, hogy az LMP az szdsz utódpártja? tudsz linkelni egy videót vagy valami hiteles forrást? ( A kurucinfót nem a Jobbikosok szerkesztik )
2010. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem miben nyilvánul meg a lejáratásuk? Azt sem hogy miért kéne barátságosan viszonyulni hozzá. Arra gondolsz, mikor csaltak kopogtatócédula gyűjtésnél? Nem tudom mire mondod, de én még Vona, és egyéb jobbikos "nagyhal" szájából sem hallottam semmit sem, ami az LMP ellen irányult volna. Persze sok jobbik szimpatizáns nem szereti az LMP-t, de ezt azzal nem fog megváltozni, hogy megszűnik a jobbik vagy valami.


A 2. válaszolónak üzenem: persze biztosan aki diktatúrát akar az minél látványosabban csinálja, hogy a hülye is észrevegye, ugyanmár. Rémeket látsz

2010. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó, én is tudom, h lágy az Lmp fellépése, de akkor se kéne ilyen erővel fellépni ellene, hanem üdvözölni, h más is azon dolgozik, h jobb jövő legyen, még ha más ötletei vannak is. Szörnyű, h mennyire ostoba ez a nép, már aki így viselkedik, h csak a hatalom, meg az ő igaza érdekli, a másikra meg kígyót békát rákiabál. Korlátolt a Jobbik vezetősége.
2010. márc. 27. 21:58
 6/16 A kérdező kommentje:
Barikád, Jobbik tv azért sokszor szidta, de most nem tudom ezeket előbányászni.
2010. márc. 27. 22:00
 7/16 anonim ***** válasza:
magát járatja le az LMP. ugyanúgy ahogy az MSZP, SZDSZ, MDF tette, valamint a Fidesz ellenzékként, és fogja kormányon is.
2010. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi az az LMP?
2010. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mielőtt volt a kopogtatós cédula ügy, már akkor támadta őket a Jobbik.
2010. márc. 27. 22:14
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, hogy mikor szidta a Jobbik vezetőség az LMP-t. Komolyan, elég sok videot néztem már, és elég sokat is olvasok az interneten de én ilyenről még nem hallottam. Halál komolyan mondom. A kopogtatós ügy az egyetlen dolog, amiről hallottam.
2010. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!