Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikban vannak zsidók?

The viper kérdése:

Jobbikban vannak zsidók?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 20:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:54

Ezt mondja Csurka, aki amnéziában szenved, mivel "azt se tudja, hogy ki az a" Vona Gábor.

2010. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
Szerinted ki zsidó? A barátom egyik nagyapja révén az (tehát származás szerint), a másik nagyapja meg magas beosztású evangélikus pap. Nem gyakorolja egyik vallást sem, bár meg van keresztelve ő és az anyja is. Tehát?
2010. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Csányi sándor a legnagyobb hazai bankember, fidesz muzsikus, és katolikus.

beszoptátok

2010. máj. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%
Hogyne lenne. Balóné Morvai Krisztina is az.
2010. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Vannak,én is.

De nincs kiírva a homlokamra,hogy jobbikos,mintahogyan az sem hogy zsidó.Haszontalannak és provokatívnak érzem a kérdést.

2010. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Sajnos a Jobbikban vannak zsidók, méghozzá az első vonalban és elég sokan. Kikeresztelkedett zsidó családfákról van szó.

A szutykok beemelésével és helyzetbehozásával a Jobbik már régen megásta a saját sírját. Kár érte.

2011. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:23


Szerintem meg az a kár, hogy a nemzetiek között vannak olyanok, mint Te. Mert pont Te meg a hozzád hasonlók adtok lehetőséget arra, hogy a hétköznapi, Jobbikkal szimpatizáló, nemzeti érzelmű embereken és magán a Jobbikon fogást találva általánosíthassanak miszerint a jobbikosok, nemzetiek, hazafiak rasszisták. Pedig sokan vannak (köztük én is), akik szeretik a hazájukat és nem akarnak külföldön élni, hogy jobban menjen soruk, hanem inkább azt szeretnék, ha itthon lehetne normális módon megélni és élni. Persze mindenhol vannak hülyék és nehéz kiszűrni, de én ezt sajnálom nagyon!

2011. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

06-24 13:55


Nem kell fogást találni. Már meg van a fogás: a Jobbik épp úgy tele van zsidókkal mint bármely másik párt. És most ne gyere azzal, hogy biztos vannak normális zsidók is, mert olyanok bizony nincsenek!

2011. júl. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Természetesen. pl. Morvájer Krisztina. :-)
2011. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!