Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lehet újra Nagy...

Szerintetek lehet újra Nagy Magyarország?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 19:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%

63

Közgazdaságilag ezzel nem feltétlenül értenék egyet, társadalmilag meg feles hatásai lennének. Véleményem szerint a magyarok minél nagyobb önrendelkezését kell támogatni, ugyanakkor azt nem, hogy egyfajta "idegen test" legyenek a társadalomban.

2010. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
26%

"Közgazdaságilag ezzel nem feltétlenül értenék egyet, társadalmilag meg feles hatásai lennének. Véleményem szerint a magyarok minél nagyobb önrendelkezését kell támogatni, ugyanakkor azt nem, hogy egyfajta "idegen test" legyenek a társadalomban.

"


magyarként értsél egyet

a román megkérdezte mikor bevonultak hogy mi mit szólunk?

nem


mi se kérdezünk

2010. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, 100 év mulva vagy 200... Szerintem mi sajnos ezt nem érjük meg.
2010. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%
Igen, lehet sőt elvileg létezik is. Hiszen az Eu keretein belül kinyíltak a lehetőségek... Természetesen az 1920 előtti állapotokat nem lehet restaurálni. Elvileg bárhol a Nagy Magyarország területén tartózkodhatsz, dolgozhatsz, vállalkozhatsz, élhetsz... Bár még Ausztriára vonatkozik egy-két korlátozás és Horvátország vár az Eu tagságára. (Bár ott a legtöbb magyar, aki jól él)
2010. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
61%

A törökök miért nem akarnak Nagy Törökországot? oO

Elvégre ők is simán elkezdhetnének emellett érvelni.

Ugyan az a koncepció...

2010. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre a "kis", mai Magyarország maradjon meg!
2010. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
26%

Hogy mi kellene a területek visszacsatolásához? Egyszerűen megtámadni a bíróságon a már többször megvizsgált papírokat, ami amúgy is szabálytalan.

Mint ahogy a II. V.h.-ban született Japán kapituláció. Elvileg és törvényesen (!!!) Japán még mindig hadban áll. Nem törvényesen, vagyis a mai helyzetet tekintve már rég vége annak is.

2010. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
31%

Nyitott kapukat döngettek.

Amit akartok, az már meg is valósult.


Úgy hívják, hogy Európai Unió.

2010. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18%

Ja, és a kínaiak miért nem akarnak Nagy-Kínát? Nem mintha kicsi lenne, de akkor is...

Talán azért, mert nem szorítottak igazságtalan "béke"-diktátumokkal Kína határain kívülre több millió kínait. Ezt az idióta érvelést már igazán feladhatnátok...

2010. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%
Én Erdélyben élek itt születtem, de még soha nem mondtam azt, hogy Romániában élek ha kédezték, mindig az volt a válaszom, hogy Erdélyben vagy Székelyföldön! Számomra a Nagy-Magyarországos szimbólum nem azt jelenti, hogy menjünk és támadjunk meg mindenkit, hanem azt, hogy én is ugyanúgy magyar vagyok mint a Felvidéken vagy Délvidéken élő magyarok, ja és az én szememben ezek a földek ugyanúgy Magyarok is ahogy szlovákok vagy szerbek. Szóval számomra már most is létezik Nagymagyarország, vagyis a Kárpátmedence!
2010. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!