Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért is Páva az aki nem akar...

Mért is Páva az aki nem akar sóárkatona lenni?

Figyelt kérdés

Több hsz-t olvastam ilyet. De nekem az jön e h ezek az emberek nem akarnak plusz programot a magánéletükbe.

Elítélik a háborút. (Mer milyen jó már ha leszakadnak a végtagjaid, meg repkednek a gránátok, és a szüleid kapnak egy értesítőt h halott vagy.)


Ez aztán nagyon kell az embereknek, nem elég h van aki halálra dolgozza magát és örül h él.

Szóval mitől páva az ?



2016. jan. 20. 17:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

'Én nem vagyok irigy rájuk, mivel nem vágyom arra, hogy celeb legyek.

Azt akarjuk, hogy a sorkatonaság megnevelja őket és olyan férfiáv válljanak akik egy esetelges háború esetén ne dezertáljanak ha nem harcoljanak!'


Nem kötözködés gyanánt, de gondolod, celebeket pont sorkatonai szolgálat fog megnevelni?

2016. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%

Én is utálom a pávákat, meg a celebeket.

Nem fogja ezeket megnevelni semmi.

2016. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ti komolyan azt hiszitek hogy a sorkatonaság olyan komoly hogy az ember úgy jön haza mint valami férfias gépállat?Hát el kell szomorítsalak titeket hogy nagy letyi fetyi a sorkatonaság...
2016. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ja valszeg ezér mondta Kövér is h egy mini auswitz.
2016. jan. 20. 22:28
 15/16 anonim ***** válasza:

13#

A gyermeki fantázia szüleménye ez is. Ők azt hiszik, hogy azalatt a pár hónap alatt a nyomi kockából egy komplett Rambot gyártanak, aki utána a társadalom teljes értékű és hasznos tagjává válik. Ja, ez tök reális, nyilván azért van annyi alkoholista meg depressziós a negyvenes meg ötvenes korosztályban, mert a sorkatonaság olyan jó nevelő erővel bír.

2016. jan. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha haza tudják lopni a közvagyont a politikusok a sorkatonaságon keresztül, akkor lesz sorkatonaság. Most számolgatják megéri-e cégeket alapítani erre a projektre.
2016. jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!