Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért is Páva az aki nem akar...

Mért is Páva az aki nem akar sóárkatona lenni?

Figyelt kérdés

Több hsz-t olvastam ilyet. De nekem az jön e h ezek az emberek nem akarnak plusz programot a magánéletükbe.

Elítélik a háborút. (Mer milyen jó már ha leszakadnak a végtagjaid, meg repkednek a gránátok, és a szüleid kapnak egy értesítőt h halott vagy.)


Ez aztán nagyon kell az embereknek, nem elég h van aki halálra dolgozza magát és örül h él.

Szóval mitől páva az ?



2016. jan. 20. 17:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
sorkatona , bocs
2016. jan. 20. 17:32
 2/16 anonim ***** válasza:
21%

Mert a páwák férfiatlanok és fegyelmezetlenek.


De a sorkatonaságnál megtanulnák ezeket az erényeket.

2016. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Nézz már rájuk!

Mik, ha nem pávák? Vannak kivételek, igaz, de azoknak érveik vannak.

2016. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
A sorkatonasag hulyeseg. Legalabbis a jelenlegi helyzetben nem indokolt. Amugy meg hagy en dontsem mar el, hogy szeretnek e katona lenni vagy sem... Minden szart a fiatalokra eroltetnek, kb az 50 ora kotelezo kozmunka is ertelmetlen...
2016. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Soha nem voltam páva, emo vagy akármi, de még én sem akarok bevonulni.


Mellesleg ha berángatnak 8-10-12 hónapra, akkor mit gondolnak? Mi lesz a munkámmal? Kifizetik nekem a kárt amit okoznak?


Több sebből is vérzik az egész ötlet.

2016. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Morozov ***** válasza:
75%
Attól még, hogy kapsz egy alapkiképzést és a laktanyán töltesz 1-2 hónapot, még nem kell háborúba menned, nem fog leszakadni egy végtagod sem. Ott csak fegyelmet tanulnál és alapvető honvédelmi ismereteket, ami szerintem igenis jól jönne, ha mondjuk kialakulna egy háborús helyzet és elrendelnék az általános hadkötelezettséget. Akkor hiába vagy páva és hiába ítéled el a háborút, ugyanúgy besoroznak. Olyankor jól jön némi tapasztalat.
2016. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

Roppant egyszerű ez a helyzet.

A pávák, bár láttam már a páwa írásmódot is, szóval ezek az emberek jobbára a társadalmii hierarchiát tekintve magas vannak. Ők uralják a mainstream médiát, a közösségi médiát, egyszóval olyan helyeken vannak, amiket mások irigyelnek. Tudom, tudom, ostoba mantra az irigységgel dobálózás, de nem is a külsejükre meg a viselkedésükre irigyek, hanem a státuszukra, mint társadalmilag magasabban álló emberek. Ez természetesen frusztrálja a gyerekeket (igen, az ilyen típusú "mennyenek a pávák katnának mer kell nekik a nevelés" hozzászólásokat gyerekek írják ki), akik azt szeretnék, hogy a frusztráltságuk kiváltói, vagyis a pávák, meg az egyéb ilyen képződmények szenvedjenek. Nem véletlenül mondják, hogy a gyerekek a legkegyetlenebb lények. Ők szenvedésnek fogják fel, hogy vannak náluk jobban teljesítő valakik, éppen ezért ők azt akarják, hogy ezek a valakik is szenvedjenek. Egy normális felnőtt nem akarná, hogy mások azért kerüljenek számukra kellemetlen helyzetbe, mert jobbak nála.

2016. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%

"Roppant egyszerű ez a helyzet.

A pávák, bár láttam már a páwa írásmódot is, szóval ezek az emberek jobbára a társadalmii hierarchiát tekintve

magas vannak. Ők uralják a mainstream médiát, a közösségi médiát, egyszóval olyan helyeken vannak, amiket mások irigyelnek. Tudom, tudom, ostoba mantra az irigységgel dobálózás, de nem is a külsejükre meg a viselkedésükre irigyek, hanem a státuszukra, mint társadalmilag magasabban álló emberek. Ez természetesen frusztrálja a gyerekeket (igen, az ilyen típusú "mennyenek a pávák katnának mer kell nekik a nevelés" hozzászólásokat gyerekek írják ki), akik azt szeretnék, hogy a frusztráltságuk kiváltói, vagyis a pávák, meg az egyéb ilyen képződmények szenvedjenek. Nem véletlenül mondják, hogy a gyerekek a legkegyetlenebb lények. Ők szenvedésnek fogják fel, hogy vannak náluk jobban teljesítő valakik, éppen ezért ők azt akarják, hogy ezek a valakik is szenvedjenek. Egy normális felnőtt nem akarná, hogy mások azért kerüljenek számukra kellemetlen helyzetbe, mert jobbak nála."


Tudod vannak olyan helyzetek amikor az ember jobban jár ha csendben marad.


Te tökéletes példája vagy ennek. Hatalmas ökörségeket írtál.

2016. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

8#

Hmm.... micsoda ellenérvek.

2016. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Rendben van 9-es, leírom akkor az ellenérveimet.


Először is egy kérdésem lenne: Miféle pozitív dolgot tudsz mondani a páwákról ha már ennyire véded őket?


"A pávák, bár láttam már a páwa írásmódot is, szóval ezek az emberek jobbára a társadalmii hierarchiát tekintve magas vannak."


Én is láttam már páwát élőben és interneten keresztül is és valóban magas szinten vannak a társadalmi hierarchiában.

Beképzeltek, lenézik a többi embert akinek esetleg nincs Iphone-ja vagy márkás ruhája, fegyelmezetlenek és egy cseppnyi férfiasság sincs bennük. Pojácák.


"Ők uralják a mainstream médiát, a közösségi médiát, egyszóval olyan helyeken vannak, amiket mások irigyelnek. Tudom, tudom, ostoba mantra az irigységgel dobálózás, de nem is a külsejükre meg a viselkedésükre irigyek, hanem a státuszukra, mint társadalmilag magasabban álló emberek"


Én és szerintem a többi ilyen gondolkodású ember sem irigy a páwákra a státuszukra ha nem inkább szégyennek tartjuk, hogy az ilyenek számítanak menőnek.


Én nem vagyok irigy rájuk, mivel nem vágyom arra, hogy celeb legyek.

Azt akarjuk, hogy a sorkatonaság megnevelja őket és olyan férfiáv válljanak akik egy esetelges háború esetén ne dezertáljanak ha nem harcoljanak!


Szóval irigységről szó sincs!


"Ez természetesen frusztrálja a gyerekeket (igen, az ilyen típusú "mennyenek a pávák katnának mer kell nekik a nevelés" hozzászólásokat gyerekek írják ki), akik azt szeretnék, hogy a frusztráltságuk kiváltói, vagyis a pávák, meg az egyéb ilyen képződmények szenvedjenek. Nem véletlenül mondják, hogy a gyerekek a legkegyetlenebb lények."


Ez szintén hibás állítás, mert a gyerekek, fiatalok körében menők a páwák, swagek stb. és így többségében nem fiatalok mondják, hogy ők menjenek el katonának.


Remélem most már elégedett vagy az érvelésemmel.

2016. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!