Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg vannak még, akik azt...

Tényleg vannak még, akik azt hiszik, hogy a Jobbikot az oroszok pénzelik?

Figyelt kérdés

[link]


Persze, nyilván lesz, aki ezután is megrögzötten ezt fogja képzelni, de nyilvánvalóan akkor nem adnának ki ilyen sajtóközleményt.



2016. jan. 18. 15:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Arra gondolok, hogy a Jobbik a megalakulasa utan erosen oroszellenes beallitottsagu volt. Aztan megjelent Kagebela, es az egesz szepen megfordult.


Nagyobb palfordulas volt mint amikor a Fidesz liberalisbol nemzeti konzervativ lett egy ev alatt.

2016. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. A Jobbik 2005-ben is már az oroszokkal való szorosabb gazdasági kapcsolatokról beszélt. 2003-ban alakult. A szabadság téri szovjet emlékművet csak ők akarják eltávolítani, a volt kommunista kádereket csak ők akarják kizárni na közéletből.
2016. jan. 20. 07:03
 23/27 anonim ***** válasza:

ja hogy nem igaz?


Oke, draga jobbikos droid, akkor nalad is megvolt a memoriatorles :)

2016. jan. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan mire gondolsz, mert 2005-ben is már benne volt az elképzeléseik között az orosz kapcsolatok ápolása a keleti nyitás jegyében. :D
2016. jan. 20. 09:04
 25/27 anonim ***** válasza:

tudom en hogy nem tudod, tipikus jobbikos amnezia.


Vagy pedig nagyon kisgyerek vagy es nem emlekszel mi volt 10 eve.

2016. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Rendben, hát érvek és bizonyítékok hiányában jön a személyeskedés. :) Tehát amíg nem hozol konkrétumokat, addig felesleges beszélni. Nekem megvan a Jobbik 2005-ös programja, amiben a keleti nyitás már prioritás, többek között Oroszországgal. :) Várom a konkrétumokat!
2016. jan. 20. 10:56
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki pénzeli a jobbikot, de nem is érdekel. Számomra egy vállalhatatlan párt a jelenlegi formájában. Pedig néha egész életképes ötleteik is vannak.
2016. jan. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!