Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Morvai reagálására...

Mit szóltok Morvai reagálására a kerékbilincs ügyben?

2010. márc. 26. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Ez a kérdés volt ma már kétszer, és tényleg ez a legfontosabb most 7000forintos büntetés. A BKV botrány, az ország tönkretevése, Magyarország Izrael általi felvásárlása és a cigáybűnözés nem is számítanak, piti dolgok. Bezzeg ez a kerékbilincses mese milyen FONTOS ! Berepeli a drogos indexes szerkesztőket, nagyon helyes.
2010. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Szóval Bepereli azt akartam írni.
2010. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Ha Jobbikos vagy hozzá közeliről van szó,akkor arról nem kell beszélni.A többmilliós fizetéséből nem futja a bírságra.
2010. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van első válaszoló, én is így vagyok vele és szerintem Morvai mondhat igazat, mostanság mindenki próbálja lejáratni,provokálni a jobbikot, és nem hinném hogy Morvai olyan hülye hogy a mentelmi jogra hivatkozna pár ezer forintos nevetséges bírság miatt
2010. márc. 26. 18:49
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Ez az egész kerékbilincses ügy világossá teszi azt, hogy nem tudnak fogást találni a Jobbikon, nevetséges az egész történet, főleg, hogy még hazugság is. S kinek higyjen az ember? az index zsidó származásű szerkesztőinek akik bevallották, hogy a szerkesztőségen füveznek s fogyasztanak keményebb drogokat is? vagy netán az európa-parlamenti képviselő jogásznőnek? A Jobbik napról napra népszerűbb, még a lejáratókampányok is a Jobbikot erősítik. Szóval hajrá Jobbikellenesek :)) Még van két hetetek, hogy továbbra is növeljétek a Jobbik népszerűségét. Mi lesz a következő Jobbikellenes hazugság? Vona Gábor nem borotválkozott meg? :)) esetleg az egyik Jobbikos képviselő dohányzott?? Szórakoztatóak vagytok és szánalmasak.
2010. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Szokásához híven hazudott a zsindex...
2010. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Morvai nagyon meg fogja fingatni Gyurcsányt!
2010. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jól kimagyarázta magát az biztos. De miért kell erre egy interjút pazarolni választások előtt azt nem értem...
2010. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Gyursány is tud olyan ordenáré módon beszélni,mint Morvai.
2010. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már!


A legújabb perverz kitaláció, bankot rabolt valaki, hogy oda adja a Jobbiknak!


Pontosan ettem mikor hallotta, kiköptem a falatot.


Ez már a nemestvéges kategória.


Teljesen meg vannak zakkanva, egy szerűen agyig kakálták a gatyát.

2010. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!