Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a cáfolat erre a cikkre...

Mi a cáfolat erre a cikkre NEM jobbikosok?

Figyelt kérdés

[link]


ha lehet kulturált érvelést kérnék, hogy miért hülyeség az egész, zsidózás meg miegymás nélkül.


a jobbikosok pedig kicsit maradjanak háttérben, had válaszoljanak a többiek. köszi.


2010. márc. 26. 09:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A lényeg nem ez, hanem az, hogy az országot továbbra is változatlan feltételekkel, pontosabban feltétel és lakosság általi számonkérhetőség nélkül irányíthatja bármely kormányra kerülő párt. Ez pedig melegágya annak, hogy az alkalom, ami a tolvajt szüli, újabbakat, vagy régi-újakat szüljön. A t. lakosság elgondolkodhatna, jó-e neki, ha továbbra is így kormányozzák és se ő nem lesz, se az ország.
2010. márc. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

"ma 10:08"


:) nekem is zsidó a jelenlegi főnököm. :)

teljesen korrekt és normális ember, de az üzletben tleg olyan, ahogy te is mondod.

2010. márc. 26. 10:18
 13/22 anonim ***** válasza:

4: Nem értem, mi a baj azzal, hogy lakóparkok épülnek, és mondjuk ideköltözik pár zsidó. De tényleg nem.


Szerinted kiknek építik a lakóparkokat?

A magyar ingatlanpiac a padló alatt 10m rel!

Nincs kereslet.


Azért ne jöjjenek ide a zsidók, hogy kialakítsanak egy zsidó uralkodói réteget, mert ismerjük a zsidó mentalitást. Előbb csak 10000 család, aztán még 20000 és a végén csak rabszolga lehetsz és dolgozhatsz nekik majdnem ingyen


Tudom hogy nehéz, de gondolkozz már egy kicsit. Hogyan alakítják ki azt az uralkodói réteget? De komolyan, egy tervet szeretnék hallani. Ez már nem a sötét középkor, amikor bementél egy városba kilencven fegyveressel, és az a tiéd lett. A közüzemeket nem tudja magánszemély megszerezni, főleg a pécsi vízműper ítélet után. Meg, most tegyük fel, bár szerintem égbekiáltó hülyeség, hogy igazad van: szerinted hányan fognak kimenni külföldre?

2010. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Magyarország legyen inkább a Magyaroké. Nekik a II. VH -ig államuk sem volt. Kapták azt a földet amit ma izraelnek hívunk, építsenek ott lakóparkot!
2010. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

"Piacgazdaság. Meg hogy is mondjam csak, tudod, a kapitalitsák nem hülyék. Biztos és stabil piacra találhat belföldön a terménye ha normális áron adja, nincs oka kivinni, pláne nem magas áron adni, mert akkor egyszerűen az éhes tömeg lerohanja a búzamezőt, és ugrott a befektetés. Meg aztán, azt se fejetsd el, hogy a mezőgazdaság egy roppant kockázatos iparág, amivel hasznot se nagyon lehet nagyiparban termelni."


Kollega elsősorban nem is az a gond, hogy olcsón vagy drágán adja e el a kisembereknek. A Tesco is olcsó, és te örülsz neki, de közben a MAGYAR gazdaságot tönkreteszi. Ajánlom neked a South Park Walmart-os részét.



"Ezzel nem értek egyet, ez egy elit kaszinó lett volna, nem a minimálbéres szegény alkoholisták jártak volna oda, hanem a gazdagabbak, és a külföldiek. A természetvédelmi terület meg... én unom azt a köztársasági elnökünk és az idióta lmp által képviselt nézetet, hogy a gyermekláncfűnek ugyanannyi, sőt több joga van, mint egy embernek."


előbb utóbb tuti meg lett volna a helye ott a szegényeknek is, ez így megy.

Az pedig téged minősít, hogy neked egy kaszinó fontosabb mint a természeti értékeink amiből rohadtul kevés van már.

"A cím szerintem gusztustalan. Az általánosítást nem szeretem. Ha az index írna egy cikket arról, hogy minden jobbikos erőszakos bunkó, fel lennétek háborodva."



"Nem, nem tudja, a szavak azok szavak."

pedig már jó sokszor meg lett mondva, hogy izraelről van szó és nem az országban élő zsidó kisebbségről. az már a ti provokálásotok, hogy mindenben rasszizmust kerestek.

2010. márc. 26. 10:25
 16/22 A kérdező kommentje:

"Nem értem a logikádat. Mondjuk, betelepül, mondok egy irreálisan magas számot, félmillió zsidó. Szerinted az éppen aktuális kormány ejteni fogja a korábbi szavazóit értük?"


az elmúlt 20 év távlatából láthatod, hogy nem könnyű nekik szavazatot ejteni, és mivel nem az országgal törődnek hanem a pénzzel, ezért tesznek rá, mire elmennek mert ejtik a szavazók, addigra tele a zsebük.

2010. márc. 26. 10:26
 17/22 anonim ***** válasza:
Aki csak egy ujjal is hozzányúl az ősgyepekhez meg a védett erdőhöz,azt ott helyben ki kellene végezni,még akkor is,ha a magyaroknak önti oda a k.rva betonját.
2010. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

"Tudom hogy nehéz, de gondolkozz már egy kicsit. Hogyan alakítják ki azt az uralkodói réteget? De komolyan, egy tervet szeretnék hallani. Ez már nem a sötét középkor, amikor bementél egy városba kilencven fegyveressel, és az a tiéd lett. A közüzemeket nem tudja magánszemély megszerezni, főleg a pécsi vízműper ítélet után. Meg, most tegyük fel, bár szerintem égbekiáltó hülyeség, hogy igazad van: szerinted hányan fognak kimenni külföldre?"



idejönnek külföldi gazdag befektetők, sok kedvezménnyel, letelepednek, felvásárolnak cégeket, földeket akármiket, a tőkéjükkel simán rálicitálnak bármelyik itthoni kis KKV-ra aki lehet hogy jobbat termel, de nem tud versenyezni velük, hisz itthon el volt nyomva teljesen.


Ezek a nagy cégek szépen behálóznak mindent, az emberke ott fognak dolgozni náluk éhbérért, a régi KKV-sok is.


Ha megunnak vagy ha nem kellesz, akkor kidobnak, mert fogyóeszköz vagy.


ez egy mára végülis már majdnem létező uralkodói terv. ez már megy itthon, úgy hívják tesco, auchan, media markt, stb...


mondjuk az elektronikai meg egyéb ilyen multikat nem bántom, csak azt ahol a magyarok is tudnának termelni, pl élelmiszerek, vagy pl busz gyártás ala ikarus.

2010. márc. 26. 10:30
 19/22 anonim ***** válasza:
Ekkor teszi azt az átlagember, hogy kivándorol. Nem logikus amit írsz.
2010. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

mire gondolsz?

folyamatos a kivándorlás itthon. csökken a népesség.

aki okos és jókat tanult van végzettsége, stb az kimegy külföldre.


én is agyalok rajta, de bízom a jobbikban, hátha helyreteszik az országot. szeretnék itthon vállalkozni.


nagyon sokan szintén mondogatják, tervezik, hogy kimennek.


sokan akiknek nincs iskolája még azok is inkább kimennek kőművesnek vagy mosogatni mert elmondásuk szerint jobb úgy is.


szerinted ez normális? velünk kellene foglalkozni, nem pedig a külföldiekkel, mert így tleg a külföldieké lesz az ország nem a mienk.

2010. márc. 26. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!