Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a cáfolat erre a cikkre...

Mi a cáfolat erre a cikkre NEM jobbikosok?

Figyelt kérdés

[link]


ha lehet kulturált érvelést kérnék, hogy miért hülyeség az egész, zsidózás meg miegymás nélkül.


a jobbikosok pedig kicsit maradjanak háttérben, had válaszoljanak a többiek. köszi.


2010. márc. 26. 09:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

1

Ide is írta valaki, meg egy zsidó barátnőm mondta, hogy Perez nem azt mondta, hogy felvásároljuk, hanem azt, hogy bevásároljuk. Remélem érezni a különbséget.


2

Sukoróról nekem az a véleményem, hogy oké, rendben, a telekcserén bukott volna az állam, de utána ezt a kaszinó adóbevétele, meg az alkalmazottak áfaként befizetett vásárlásai, személyi jövedelemadója nem kompenzálta volna, akár egy éven belül? Egy kaszinó nem olyan mint egy könnyűszerkezetes gyár, nem megy át a határ másik oldalára, ha egyszer felépült, helyben kell maradnia.


3: A cím szerintem gusztustalan. Az általánosítást nem szeretem. Ha az index írna egy cikket arról, hogy minden jobbikos erőszakos bunkó, fel lennétek háborodva.

2010. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Rühes zsindelyek :)
2010. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Bocsi, a 4. lemaradt


4: Nem értem, mi a baj azzal, hogy lakóparkok épülnek, és mondjuk ideköltözik pár zsidó. De tényleg nem.

2010. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem érted költözz izraelbe.
2010. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

"Ide is írta valaki, meg egy zsidó barátnőm mondta, hogy Perez nem azt mondta, hogy felvásároljuk, hanem azt, hogy bevásároljuk. Remélem érezni a különbséget."

ne haragudj, de a kettő között nincs sok különbség, hisz elsősorban arról van szó, hogy a te szavadat használva, "bevásárolják" magukat a gazdaságba és ezek után ők is irányítják. Nah most ha te ezt helyesnek tartod, akkor gond van veled. Ha megvesznek földeket, akkor azon ők termesztenek, és a terményt vagy kiviszik vagy eladják nekünk jó drágán, a saját földünkből. ez normális szerinted?



"Sukoróról nekem az a véleményem, hogy oké, rendben, a telekcserén bukott volna az állam, de utána ezt a kaszinó adóbevétele, meg az alkalmazottak áfaként befizetett vásárlásai, személyi jövedelemadója nem kompenzálta volna, akár egy éven belül? Egy kaszinó nem olyan mint egy könnyűszerkezetes gyár, nem megy át a határ másik oldalára, ha egyszer felépült, helyben kell maradnia."


szerintem gondold át újra, itt nem az volt az elsődleges probléma, hogy a kaszinó elmegy majd innen, hanem egyszerűen nem is akartuk, hogy idejöjjön. Nem idevaló. Nem arra való, hogy az embereknek pénzt adjon, hanem, hogy elvegyen. Ha jól tudom, egy természetvédelmi területen épült volna fel. Ez pedig megbocsájthatatlan dolog.



"A cím szerintem gusztustalan. Az általánosítást nem szeretem. Ha az index írna egy cikket arról, hogy minden jobbikos erőszakos bunkó, fel lennétek háborodva."


Ha azt írod mondjuk Szlovákiában, hogy a magyarok ilyenek olyanok és még a hülye is tudja, hogy az országról beszél és nem az ott élő magyar kisebbségekről. A jobbik zsidózása inkább izraelezés mint az a zsidózás amit te gondolsz.

2010. márc. 26. 10:05
 6/22 A kérdező kommentje:

"4: Nem értem, mi a baj azzal, hogy lakóparkok épülnek, és mondjuk ideköltözik pár zsidó. De tényleg nem."


ha a lakóparkok azért épülnek, hogy zsidók azaz izraeliek költözhessenek át ide, tehát kifejezetten ezért épül nekik célozva, akkor az igenis baj.


Azzal se nekem se senkinek nincs baja, hogy egy izraeli ember idejön és letelepedik simán.


de ha célzottan ezt tennék akkor az gond lenne, mert a kormánynak a magyar néppel kellene törődnie, hogy jobban éljünk és nem azzal, hogy a külföldiek éljenek itt jól. nem?

2010. márc. 26. 10:07
 7/22 anonim ***** válasza:

1

Ide is írta valaki, meg egy zsidó barátnőm mondta, hogy Perez nem azt mondta, hogy felvásároljuk, hanem azt, hogy bevásároljuk. Remélem érezni a különbséget.


A bevásároljuk mennyivel jobb?

De az egész világ rosszul értelmezte csak a zsidó barátnőd nem. Minden orgánum?


2

Sukoróról nekem az a véleményem, hogy oké, rendben, a telekcserén bukott volna az állam, de utána ezt a kaszinó adóbevétele, meg az alkalmazottak áfaként befizetett vásárlásai, személyi jövedelemadója nem kompenzálta volna, akár egy éven belül? Egy kaszinó nem olyan mint egy könnyűszerkezetes gyár, nem megy át a határ másik oldalára, ha egyszer felépült, helyben kell maradnia.


A baj hogy a magyaroknak egy rahedli társult beruházást is meg kellett volna valósítani, ami a rendőrség létszámától az Eü alkalmazásáig mindent érintett volna, közben meg 10 évig minden adó alól mentesülve 1milliárd befizetés, lett volna a megállapodás szerint.

De nem az épületek a nagy durranások egy kaszinóban, hanem a tőke és a berendezés, amihez semmi közünk.

Az meg már hab a tortán, ha én a zsidók agyával gondolkodom: Ha lejár az adó moratórium, akkor lerombolom a kaszinót és építek egy lakóparkot és már is kicsavartam mindent. Annyi jogi visszásság volt az egész körül, hogy nem azzal volt a baj ami első hallásra lejön, hanem ami a felszín alatt van.



3: A cím szerintem gusztustalan. Az általánosítást nem szeretem. Ha az index írna egy cikket arról, hogy minden jobbikos erőszakos bunkó, fel lennétek háborodva.


Nekem 2 évig volt zsidó főnököm, semmi baj nem volt végül is vele,de olyan üzletbe ahol ő legalább nem a 2× ét kereste mint a másik, egyszerűen nem ment bele.


Na ez a baj a zsidókkal, mert mi vagyunk a másik.

Hogy még nem nagyon volt olyan hogy jól jártunk ha velük üzleteltünk. Mert minden szép és jó, de ha a feltételeiket megnézed akkor már nem is annyira.

2010. márc. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ide is írta valaki, meg egy zsidó barátnőm mondta, hogy Perez nem azt mondta, hogy felvásároljuk, hanem azt, hogy bevásároljuk. Remélem érezni a különbséget."

ne haragudj, de a kettő között nincs sok különbség, hisz elsősorban arról van szó, hogy a te szavadat használva, "bevásárolják" magukat a gazdaságba és ezek után ők is irányítják. Nah most ha te ezt helyesnek tartod, akkor gond van veled. Ha megvesznek földeket, akkor azon ők termesztenek, és a terményt vagy kiviszik vagy eladják nekünk jó drágán, a saját földünkből. ez normális szerinted?



Piacgazdaság. Meg hogy is mondjam csak, tudod, a kapitalitsák nem hülyék. Biztos és stabil piacra találhat belföldön a terménye ha normális áron adja, nincs oka kivinni, pláne nem magas áron adni, mert akkor egyszerűen az éhes tömeg lerohanja a búzamezőt, és ugrott a befektetés. Meg aztán, azt se fejetsd el, hogy a mezőgazdaság egy roppant kockázatos iparág, amivel hasznot se nagyon lehet nagyiparban termelni.



"Sukoróról nekem az a véleményem, hogy oké, rendben, a telekcserén bukott volna az állam, de utána ezt a kaszinó adóbevétele, meg az alkalmazottak áfaként befizetett vásárlásai, személyi jövedelemadója nem kompenzálta volna, akár egy éven belül? Egy kaszinó nem olyan mint egy könnyűszerkezetes gyár, nem megy át a határ másik oldalára, ha egyszer felépült, helyben kell maradnia."


szerintem gondold át újra, itt nem az volt az elsődleges probléma, hogy a kaszinó elmegy majd innen, hanem egyszerűen nem is akartuk, hogy idejöjjön. Nem idevaló. Nem arra való, hogy az embereknek pénzt adjon, hanem, hogy elvegyen. Ha jól tudom, egy természetvédelmi területen épült volna fel. Ez pedig megbocsájthatatlan dolog.


Ezzel nem értek egyet, ez egy elit kaszinó lett volna, nem a minimálbéres szegény alkoholisták jártak volna oda, hanem a gazdagabbak, és a külföldiek. A természetvédelmi terület meg... én unom azt a köztársasági elnökünk és az idióta lmp által képviselt nézetet, hogy a gyermekláncfűnek ugyanannyi, sőt több joga van, mint egy embernek.


"A cím szerintem gusztustalan. Az általánosítást nem szeretem. Ha az index írna egy cikket arról, hogy minden jobbikos erőszakos bunkó, fel lennétek háborodva."


Ha azt írod mondjuk Szlovákiában, hogy a magyarok ilyenek olyanok és még a hülye is tudja, hogy az országról beszél és nem az ott élő magyar kisebbségekről. A jobbik zsidózása inkább izraelezés mint az a zsidózás amit te gondolsz.


Nem, nem tudja, a szavak azok szavak.

2010. márc. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

4: Nem értem, mi a baj azzal, hogy lakóparkok épülnek, és mondjuk ideköltözik pár zsidó. De tényleg nem."


ha a lakóparkok azért épülnek, hogy zsidók azaz izraeliek költözhessenek át ide, tehát kifejezetten ezért épül nekik célozva, akkor az igenis baj.


Azzal se nekem se senkinek nincs baja, hogy egy izraeli ember idejön és letelepedik simán.


de ha célzottan ezt tennék akkor az gond lenne, mert a kormánynak a magyar néppel kellene törődnie, hogy jobban éljünk és nem azzal, hogy a külföldiek éljenek itt jól. nem?


Nem értem a logikádat. Mondjuk, betelepül, mondok egy irreálisan magas számot, félmillió zsidó. Szerinted az éppen aktuális kormány ejteni fogja a korábbi szavazóit értük?

2010. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

4: Nem értem, mi a baj azzal, hogy lakóparkok épülnek, és mondjuk ideköltözik pár zsidó. De tényleg nem.


Szerinted kiknek építik a lakóparkokat?

A magyar ingatlanpiac a padló alatt 10m rel!

Nincs kereslet.


Azért ne jöjjenek ide a zsidók, hogy kialakítsanak egy zsidó uralkodói réteget, mert ismerjük a zsidó mentalitást. Előbb csak 10000 család, aztán még 20000 és a végén csak rabszolga lehetsz és dolgozhatsz nekik majdnem ingyen.

2010. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!