Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a jobbik programja?

Mi a jobbik programja?

Figyelt kérdés

Használtam a keresőt, de rövid összefoglaló érthető leírást nem találtam. Leírnátok röviden a programját, a fontosabb dolgokat belőle? Mit akarnak pontosan? Én csak annyit tudok, hogy meg akarják szüntetni a tv2őt és az RTL-t. (eddig nem érdekelt a politika, de ez egy normális pártnak tűnik)


Ha már van ilyen kérdés elég ha egy linket küldtök...


2010. márc. 25. 20:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
19%
Mivel tudják, hogy ellenzékben lesznek és majd kiabálhatnak, a programjukat senki nem kéri rajtuk számon, mivel nem lesznek kormánypárt, csináltak egy 88 oldalas nagy magyarkodó szart kakastollas csendőrséggel stb.
2010. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
17%

Elég béna kampány ez a dolog.

írkáltok mindenféle kérdéseket, aztán kiemeltike. Nagyszerű...

2010. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legegyszerübb és leggyorsabb ha a youtube-n megnézel pár Vona Gábor által tartott lakossági fórumot. Mondjuk a kaposvárit. Vagy bármelyiket. :)
2010. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Itt Vona Gábor részletesen ismerteti a Jobbik programját:


http://www.youtube.com/watch?v=-_Ge80XHK6c

2010. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
21.08as jól összefoglalta. még annyit tennék hozzá ami miatt nekem nagyon szimpatikus, hogy a mentelmi jogot meg akarják szüntetni, illetve önellátó börtönöket akarnak.
2010. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
90%

19:27!


"csak a 100%-ban magyar az igazi magyar

(egyébként nem nácik mert Hitler ugyanezt a németekre mondta tehát az tök más...)"


Érdekelne, hogy honnan veszed ezt a sok bődületes baromságot? Nem csak a koholt tv-s hírekből kell informálódni ám.


"-ja és utáljuk az zsidókat mert azok hülyék (igaz, hogy 13 magyar Nobel-díjasból 11 zsidó származású, de hát akkor is, hülyék mert a vona aszonta)"


Ki mondta, hogy a zsidók hülyék? Az ég világon senki! Az ilyes fajta vagdalkozás egy magadfajta véglénytől, már nem is lep meg.


"- ja és az ország a csőd szélén tehát más se kell most nekünk mint egy erős hadsereg (Morvai)"


A hadsereget nem szó szerint értette. Evidens, hogy később akarnak magyar hadsereget, de most a közbiztonságot fogják helyrehozni. És a mostani gárdából születik meg a hadsereg magja.


"-szakadjunk el Európától, haragítsuk magunkra az összes szomszédos országot a Nagy-Magyarország témával, keltsünk gyűlöletet kívül-belül, legyen káosz, akkor majd (a vezetők) tudnak a zavarosban halászni"


Te nem magyar vagy, te szerencsétlen? Csak megsúgom, hogy az elszakított területek még mindig megszállás alattinak számítanak, ugyanis nem népszavazás következtében kerültek más országok kezére. És mi az, hogy haragítsuk magunkra? Utálhatnak minket ennél jobban? Szlovák nyelvtörvényről hallottál esetleg? Magyarverésről romániában, Erdélyben? Titkos árverésekről, ahol véletlenül a(z) (állami kézben levő) magyar földet veszik meg tizedáron? Hozzáteszem, Izraeliek!



Szóval mellőzzük már ezeket a légbőlkapott, jobbikellenes megnyilvánulásokat. Tényeket bezzeg nem tudtál írni, mi? Esetleg, hogy jobbik már számos korrupciós ügyet lebuktatott. Lebuktatták a kopoktató hamisítókat. Kimondták a Magyarországon egyre nagyobb problémát jelentő cigánybűnözést. stb. stb.

2010. márc. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
45%

Legyen , de még nem korműnyra való.

Jobb oldalinak vallja magát, de egy esetleges Fidesz-szel nem szavaz együtt...ezzel bal oldalra kerül nemde?

Szép szép, csak legyen majd ott az eszük és ne csak a hőbörgés menjen meg a zsidózás.

Populista párt, vannak nagy igazságok és jó elgondolásaik de összességében én nem értek egyet pl. a zsidózással.

Ugyanis a nagytőke javarészt náluk van, nem elijeszteni kéne ezzel a tőkét. "mert majd a magyar megoldja" jah...mint eddig mindig.


Azért vannak bökik náluk is, a szóvivőjük -bár lemondott példamutatóan és helyesen!- de a nagy antib*zik és antidrogos párt szóvivője pont homokosokkal legyen lekapva...Ugyanakkor Morvai a napokban a mentelmi jogára hivatkozva szedette volna le kerékbilincsét, miután port kavartak felette nagy puffogva kifizette a 6000 forintot.

Vannak azért ott is stiklik és lesznek is nem kell aggódni.


Számomra önmagában már az is cinkes hogy ez JOBBIK nem az a JOBBIK ami volt és aminek indult. Hallga csak meg egy két alapító tagot akik kiváltak éppen emiatt. Nézz utána én nem irom le.


VISZONT! egyetértenék a kötelező hitoktatással, azzal hogy a cigánybűnözésre komoly és radikális megoldás kell és még számos olyan lépéssel amiért be kell kerülniük a parlamentbe. Kormányra szerintem még nem érettek.

2010. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
90%

Morvai Krisztina a mentelmi Jogára akart hivatozni hogy vegyék le a Kerébilincset? Tájékozódj már ember!! Ne csak az eltorzított Médiát figyeld ott mondanak minden sz@rt. Morvai

Krisztinát csak be akarták sározni. Egyébént A Jobbik éppen azzal kampányol hogy eltörölné a mentelmi jogot.De ha még nincs Betiltva Miért ne használná? És még amúgy sem használta...

2010. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Az oktatáspolitikáján még kéne fejleszteni, hiszen Európához tartozásunk gyökerei nemcsak a kereszténységben (1negyede) és a általa közvetített erkölcsökből, hanem a hellén ill. latinos műveltségből is felépül. Nem azt mondom, hogy rakják bele az ált. isk.-ba, de sokkal több jelentőséget szánjanak a gimnáziumokban erre a kettőre, mint amit ez a prakticista és liberális politika tönkretett. Még gondolkozzanak el, kerüljenek be a parlamentbe, de én is azt hiszem, még nem érett a kormányzásra, mert mint láttuk az oktatáspolitikát, erős hiányosságok vannak nem csak ókori műveltség terén, hanem az EGÉSZ Magyar Bálintos oktatáspolitika eredménytelen, és a eleve nevelendő gyerekeknek egy sereg jogot megadott, és ezért ez látszik is, ha a tanulók zömét látjuk. Vagyis: élő idegennyelv-oktatás, természettudományok, sokkal eredményesebb nyelvtan és irodalom tudás, stb. stb. munícióját várjuk.
2010. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
jobbik=csőd
2010. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!