Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MI a véleményed az Mszp...

MI a véleményed az Mszp kampányányáról? Én most láttam először, az előbb, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Arról beszélek, ami úgy szól hogy ha elege a politikai botrányokból, hazudozásból, akkor ne hagyjuk hogy Orbán Viktor és a szélsőjobb tönkretegye az országot. A film közben forog egy pénzérme, mint az euro, csak a közepén nem euro jel van, hanem egy horogkereszt...
2010. márc. 25. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Link? )
2010. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

"Arról beszélek, ami úgy szól hogy ha elege a politikai botrányokból, hazudozásból,"


most maguk ellen kampányolnak?:D

2010. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom neten hol van, tévében láttam, ráadásul az igen nívós story tv-n. Nagymamám nézte. Unatkozó háziasszonyok és nyugdíjasok a célpont ? vagy mi?
2010. márc. 25. 18:36
 4/12 anonim ***** válasza:

link?


"többen vagyunk mint gondolnák"


szánalom

2010. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt a humorba kellett volna, de amúgy tetszik :)
2010. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Link?


Nem akarok bunkó lenni, de már a tököm tele van a lejárató kamu-kérdésekkel (minden oldalon!), szóval azért ugye nem gondolod, hogy ezt most így elhiszem?

2010. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
NEm gondolok semmit, nem érdekel, hogy elhiszed e, én láttam , és hiszek a szememnek, ha megengeded.
2010. márc. 25. 18:52
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ha valami nincs a neten, vagy nem találom, akkor az nem létezik? Fura..
2010. márc. 25. 18:55
 9/12 anonim ***** válasza:
és a story tv most komolyan kit érdekel?
2010. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, csak tudod "Verba volant, scripta manent" azaz a szó elszáll az írás megmarad... ezesetben a videó megmarad. Ha én most azt mondom, hogy láttam egy Jobbikos kampányfilmet amiben sarló kalapács volt, ugyanúgy nem fogja senki elhinni.
2010. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!