Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik kezd összeesni?

A Jobbik kezd összeesni?

Figyelt kérdés

Szávay-, Király A.- botrányok, tv adók beszüntetése, Budaházys ügyek, teljesíthetetlen ígéretek stb...

a gépezet kezd tönkremenni?


2010. márc. 25. 18:06
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
45%

Neeeeeem korruptak ááá dehogy. Morvai barátnőnk is teljesen korrekt. Gondolom írtóan megviselte a 7e forint!

Na persze, hogy be akarják szüntetni a tv-ket, mert akkor nem látná sok embert nap mint nap, hogyan vágnak át minket...

2010. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
43%
mentsük meg a Mounika showt mozgalom xDDD
2010. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
43%
csóóri libisek :D
2010. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
23%
Még mindig nem vágom mért ne szívhatna vagy ihatna mindenki annyit amennyit akar ha egyébként ezt nem pártrendezvényen vagy a munkahelyén, munkaidőben teszi...
2010. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
83%
Én meg azt nem vágom, hogy én miért nem szavazhatok anélkül arra a pártra, amire akarok a jobbikon kívűl, hogy ne kezdenének el nekem okoskodni, meg lehurrogni, meg megmondani melyik tévét nézhetem majd vagy sem.
2010. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
19%
jó vicc :D Budaházys ügyek, nem is tudtam, hogy több Budaházy van biztos klónozták őt :D:D A "botrányokat" a zsidó index kreálja és hazugságok, honnan tudod , hogy mit fognak teljesíteni és mit nem? jósnő vagy te is? :)) Szerintem neked az agyaddal van valami probléma nem a gépezettel. De lehet még próbálkozni ilyen szarságokkal, hajrá! Csak még nevetségesebbé teszitek magatokat mongúzok.
2010. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

"A Jobbik kezd összeesni?"


Nem most. Most még 1-2 évig népszerű lesz.


Eddig tart, amíg a híreket nem nagyon olvasó, rosszul értesült emberek tömegei eljutnak a kezdeti lelkesedéstől ("te Géza, minden politikus hülye, de most vannak ezek a lelkes fiatalok, ezekre mégis lehetne szavazni, ők eltakarítanák ezt a mocskot") a Jobbik megismeréséig (pl. meghallgatnak egy vona-beszédet és rájönnek, hogy ez közel sem vicces), végül a kiábrándulásig (amikor rájönnek, hogy "ezek se jobbak, Gézukám, én meg bedőltem nekik, na adj még egy postásfröccsöt, írd a többi hitelemhez").

2010. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
19%

ma 18:33


A magyarországi politikai pártok közül konkrétan a Jobbiknak van a legátláthatatlanabb gazdálkodása. A jobbikosok szemében ez persze semmiség, viszont ez az egyike a sok problémának a Jobbik körül, ami megakadályozza, hogy értelmes emberek is jobbikossá váljanak. Így a jobbiknak maradnak a kocsmai verekedők, futballhuligánok és királycsávók, közülük meríthet aktivistákat.

2010. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

"mert más véleményt mondott?

egyáltalán mér kell lehülyézni?"


Mert hülyeséget mondott:

"A különbség az hogy a többi párt nem védi a saját bűnözőit hanem kiveti"


Egyrészt Szávay nem bűnöző, másrészt hol látott olyat hogy a többi párt kiveti a bűnözőit. A bicskei jobbik elnök önként lemondott már a gyanusításkor, mindenféle bizonyíték nélkül. A mostani viszonyokra jellemző gondolkodásmódból az következik hogy "tehát akkor benne volt, hiszen lemondott", pedig az következik hogy egy normális országban minden politikusnak így kellene viselkednie. Gyurcsány azért nem mondott le sokáig mert úgymond neki "küldetése van, amit véghez kell vinni, akkor is ha nem fogják szeretni azért". Csakhogy ebből a küldetésből mi nem kértünk, és ez egy igen diktatórikus lépés volt.


"Persze minden pártban csak bünözők vannak, csak a jobbikban nem " Mégegy aki Szávayt meg Királyt bűnözőnek tartja. Továbbá pedig rejtély, hogy ebből a gondolatból mi következik. Az hogy az mszpre kell szavazni? Vagy az hogy fölösleges szavazni. Ez utóbbi esetben viszont nem értem mit keres itt.


"Még hogy ez az egyetlen fogás a jobbikon." Mert például a programját egyetlen párt se bírta megtámadni. Vagy mire gondoltál?


"Vajon miből fedezik ezeket a rendezvényeket és a kampányt? Erről miért nem hajlandó a Jobbik évek óta beszámolni?" Ezekszerint egyetlen új párt sem jöhet létre hiszen nincs miből. Egyébként pedig már elszámoltak.


"Neeeeeem korruptak ááá dehogy. Morvai barátnőnk is teljesen korrekt. Gondolom írtóan megviselte a 7e forint!"

Bizony, ráadásul nem volt neki elég, hiszen fel is jelentette az újságírót rágalmazásért.


"Na persze, hogy be akarják szüntetni a tv-ket, mert akkor nem látná sok embert nap mint nap, hogyan vágnak át minket" Hát az rtl klubból valóban nem nagyon látszik mennyire vágnak át titeket.


Na ez külön jó:

"Eddig tart, amíg a híreket nem nagyon olvasó, rosszul értesült emberek tömegei eljutnak a kezdeti lelkesedéstől ("te Géza, minden politikus hülye, de most vannak ezek a lelkes fiatalok, ezekre mégis lehetne szavazni, ők eltakarítanák ezt a mocskot") a Jobbik megismeréséig (pl. meghallgatnak egy vona-beszédet és rájönnek, hogy ez közel sem vicces), végül a kiábrándulásig (amikor rájönnek, hogy "ezek se jobbak, Gézukám, én meg bedőltem nekik, na adj még egy postásfröccsöt, írd a többi hitelemhez")."


1 - Híreket nem nagyon olvasó, rosszul értesült emberek alapból nem értesülnek a Jobbikról. Fél évvel ezelőtt nagyon sok ember keverte a Jobbikot a Fidesszel meg a Gárdával.

2 - Miért ne szavazhatnának a kiábrándult emberek, egy olyan pártra ami még nem tett tönkre semmit. Logikusabb mint azokra szavazni, akik már "bizonyítottak"

3 - Vona beszédek az egy-két poéntól eltekintve tényleg nem vicces. Annak kellene lennie?

4 - "végül a kiábrándulásig" - minden bizonnyal jövőbelátó vagy

5 - "ezek se jobbak" - de legalább nem vesztettünk semmi olyat, amit amúgy ne vesztettünk volna

2010. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

22:42


"1 - Híreket nem nagyon olvasó, rosszul értesült emberek alapból nem értesülnek a Jobbikról."


Vona ismertsége márciusban 79% (februárban még csak 74%). Pont erről beszélek: épp a választás előtt ismerik meg a rosszul értesültek gabikát, és még pont idejük van belezúgni (mer' ő a zúj erő!!) viszont még nincs idejük kiábrándulni belőle. Az 1-2 év múlva várható.


A Jobbik a nagyon tanulatlan, nagyon tájékozatlan, buta rétegek pártja. A bulvársajtót vagy még azt sem fogyasztó rétegeké.


"2 - Miért ne szavazhatnának a kiábrándult emberek, egy olyan pártra ami még nem tett tönkre semmit. Logikusabb mint azokra szavazni, akik már "bizonyítottak" "


Az a gondolatmenet, hogy "Nem ízlett a paprikáskrumpli, amit tegnap ettem, nem ízlett a lecsó sem, amit tegnapelőtt, úgyhogy ma megpróbálom a ciántablettát, azt még nem kóstoltam", NEM logikus.


Az, hogy a dühös prolik a jobbikra szavaznak, ÉRTHETŐ ugyan, de NEM logikus.


"3 - Vona beszédek az egy-két poéntól eltekintve tényleg nem vicces. Annak kellene lennie?"


Legalább vicces lenne. Torgyán is nagyon szélsőséges beszédeket mondott, de humorosan - lehetett tudni, hogy ez egy színházi előadás. Vonát hallgatva az ember nem tudja eldönteni, hogy tényleg egy agresszív pszichopata veri-e itt a nyálát vagy különösen tehetséges demagógról van szó.


"4 - "végül a kiábrándulásig" - minden bizonnyal jövőbelátó vagy"


Nem jövőbelátó, hanem múltbalátó és távolbalátó. Tehát pl. tudom, veletek, könnyen irányítható prolikkal ellentétben, hogy éppúgy, mint Nyugat-Európában, Magyarországon is ez a szélsőjobbos pártok életciklusa: megjelennek, 1-2 év alatt felfutnak, aztán hanyatlanak és eltűnnek. Pár év múlva jön a következő ugyanilyen párt. Magyarországon ezt az utat már végigjárta a MIÉP.


"5 - "ezek se jobbak" - de legalább nem vesztettünk semmi olyat, amit amúgy ne vesztettünk volna"


Lehet, hogy ebben egyetértesz a példámban szereplő Alkesz Józsival, én viszont nem értek egyet vele.

2010. márc. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!