Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon megint sokan lesznek a...

Vajon megint sokan lesznek a fővárosi MSZP szavazók?

Figyelt kérdés

2006-ban a főváros miatt nyert az mszp. Azt hiszem az EP képviselő választáson szintén mszp-re voksolt a sok BP lakos, míg vidéken egyértelmű Fidesz többség volt.


Mi a különbség a BP és vidéki lakosok felfogása között?


A BP lakosok mazoisták? "óóh igen, nincs nyugdíj yesss ez az szenvedjek!!, kiszakad a BKV busz alja majdnem meghaltam YESSSSSS, CSAK MSZP KELL NEKEM AKKORIS!!! Bombázzanak le az Izraeli gépek..YESSS, "


2010. márc. 25. 16:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%
Sokan lesznek.
2010. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"Azért ha jól emlékszem, az EP-választásokkor már egész..."

-igazad van utána néztem, az EP választáson már tényleg narancs volt BP is! Nem tudom akkor mi volt velük:)

2010. márc. 25. 17:02
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk mi sem hülyék...eddig valószínűleg azért szavaztak olyan sokan itt az MSZP-re,mert nem volt másik alternatíva helyettük.
2010. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Sokan lesznek."


biiiiztóóós?:D

2010. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.De kulonben mindegy.Mennyi ido kell ahhoz hogy felfogja a nep hogy FideszMszp egy banda.Egy torol fakadnak.Egyutt tettek tonkre az orszagot.Ez egy nagy tevhit hogy tobbpartrendszer van.Szegyen korrupt csoportosulas.



Csak egy kis emlekezteto,nem mintha ujat mondanek ezzel.

http://www.youtube.com/watch?v=uckDXc6rbPg&feature=player_em..

2010. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan lesznek.

Ennek több oka is van:

Az első, hogy '56 után rájöttek Kádárék, hogy vidéken csak legfeljebb támogatják a pesti forrodalmat, de nem ott robbannak ki a felkelések, ezért ezután arra figyeltek, hogy Pesten legyen jó élet akár a vidék rovására.

A második az, hogy mivel 1998-ban nem a Fideszes jelölt lett a főpolgármester, jött a panelprolizás, újra fölelevenítették a bűnös városozást, meg jöttek az elvonások a fővárostól pl. négyes metró leállítása, erőműkorszerűsítési támogatások megvonása.

Harmadiknak aztán az MSzP-SzDSz rá is játszott erre, amikor hatalomra került. Vidéken szinte semmire nem jutott pénz az elmúlt 8 évben, ellenben Pesten épült ez is az is, és azt se felejtsük el, hogy a gáz- és a villanyáremelés is sokkal nagyobb vidéken, mint Pesten, ez szerinted véletlen? Ott van még a távhő ÁFÁ-jának csökkentése. A legtöbb távfűtéses lakás pesten van, ami nem pesten van, az is általában panellakás. Az azokban élők meg hagyományosan inkább baloldaliak voltak eddig.

Negyedszer pedig ne felejtsük el, hogy a Mo.-on élő zsidók 99%-a Pesten él, és ők sem a jobboldaliságukról híresek.

2010. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!