Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon megint sokan lesznek a...

Vajon megint sokan lesznek a fővárosi MSZP szavazók?

Figyelt kérdés

2006-ban a főváros miatt nyert az mszp. Azt hiszem az EP képviselő választáson szintén mszp-re voksolt a sok BP lakos, míg vidéken egyértelmű Fidesz többség volt.


Mi a különbség a BP és vidéki lakosok felfogása között?


A BP lakosok mazoisták? "óóh igen, nincs nyugdíj yesss ez az szenvedjek!!, kiszakad a BKV busz alja majdnem meghaltam YESSSSSS, CSAK MSZP KELL NEKEM AKKORIS!!! Bombázzanak le az Izraeli gépek..YESSS, "


2010. márc. 25. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen-igen! Amúgy ha olcsóbb a távhő, akkor biztos nagyobb az mszp támogatottsága a panelprolik között.
2010. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
minden választáson Bpen volt a legnagyobb aránya a szociknak és a liberálisoknak.
2010. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Amúgy ha olcsóbb a távhő, akkor biztos nagyobb az mszp támogatottsága a panelprolik között."


a gáz csak 10 % nő :DD

2010. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*10 % -al
2010. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"minden választáson Bpen volt a legnagyobb aránya a szociknak és a liberálisoknak."..akkor jól emlékeztem.


Csak azt nem értem mégis miért, nem fér a fejembe?

2010. márc. 25. 16:55
 6/16 anonim ***** válasza:

Én budapesti vagyok,de nem az MSZP-re fogok szavazni,szóval nem mindenkinek ilyen a felfogása:D

Viszont arányait tekintve biztos,hogy megint itt lesz a legmagasabb az MSZP-re szavazók száma.

2010. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azért ha jól emlékszem, az EP-választásokkor már egész Magyarország narancssárga volt az eredményhirdetéskor, még Budapest is!


Szóval ha lassan is, de a pestiek is felfogják, hogy mi a helyzet...


Különben meg tényleg eléggé mazochisták a budapestiek. Ennek a legfőbb bizonyítéka a főpolgármester személye immár 20 éve... Olyan iszonyúan elégedettek vagyunk a szétbombázott fővárosunkkal, hogy minden alkalommal visszaszavazzuk azt az embert, aki már nem is él Budapesten...

2010. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert ott a legnagyobb arányú a munkások száma.Ők pedig nem jobboldali beállítottságúak.
2010. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Mert ott a legnagyobb arányú a munkások száma.Ők pedig nem jobboldali beállítottságúak."


ha valaki munkás még nem biztos hogy mszp s :)

2010. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

mért is lenne az

nekik is rosszabb lett

2010. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!