Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a Véleményetek Gyurcsány...

Sulek Péter kérdése:

Mi a Véleményetek Gyurcsány Ferenc lesz még valaha Miniszterelnök? Mennyi esélyt adtok rá?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
0% esélyt adok rá, viszont ha megtörténik az a magyarok szégyene lesz.. Ennyi erővel egy down-kórost is megválaszthatnánk. (elnézést a down-kórosoktól)
2016. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Lehet! Csak valószínűtlen, maximum akkor, ha valamelyik választáson az ellenzék több helyet szerez mint a Fidesz és képesek valami csoda folytán "szivárvány" koalíciót alakítani, és pont a DK a mérleg nyelve, akkor esetleg, de ennek az esélye kicsi.
2016. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Semmi esélye. Ő már csak a gyenge ellenzéket szimbolizáló bohócként szerepel a magyar politikában. Többek között ő a meghatározó alakja a Fidesz egyeduralmának, mert ő az akire rá lehet mondani, hogy még mindig jobb nála Orbán. És amíg sokan a "még mindig jobb" elven szavaznak, addig a Fidesz marad.
2016. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Annak idején Vektort is leírtuk mikor végre megbukott és hónapokig idegszanatóriumban volt aztán mégis visszatért. Azért az hogy Orbán még ma is retteg tőle mint a tűztől nem véletlen. Ha abbahagyja Fecó papa a agyhalottkodást, összerántja a baloldalt akkor gyorsan a miniszterelnöki székben találhatja magát. Az már más kérdés hogy akarja-e még ezt a csőd szélén tántorgó romhalmazt amit orbánék maguk mögött hagynak.
2016. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nem, az az ország végét jelentené!
2016. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűtlen,bár nem elképzelhetetlen.Viktor is mélyről jött vissza,hazudni meg legalább annyit hazudik,mint Gyurcsány.
2016. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Annyit, hazudik, mint Gyurcsány???

TÖBBET, DRÁGA BARÁTOM!!!

TÖBBET hazudik Viktor!

De ő nagyon profin csinálja, ráadásul a képedbe, bele a szemedbe!

2016. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Orbán Viktor nagyon jól kommunikál a nép nyelvén ez tény :)
2016. jan. 2. 21:10
 9/14 Andizsuzsi ***** válasza:
85%

Nem lesz.

A nép nyelvén kommunikáció a hazugságot/csúsztatást/ferdítést jelenti? Mert én, mint nép, nagyon nem szeretem.

2016. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Így van ezt jelenti én sem szeretem,de sokan bekajálják sajna
2016. jan. 2. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!