Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Morvai máris azonosult a Jobbik által annyira lenézett parlamenti pártok tagjaival?

Figyelt kérdés

Morvai Krisztina mentelmi jogára hivatkozva akarta elkerülni a közlekedési bírságot. Nem ez ellen küzd a Jobbik?

[link]


2010. márc. 24. 21:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

22:08 - Látom te is csak egy fél mondatot tudtál kiragadni abból amit írtam...


Mi az hogy kicsiben kezdte? Morvai el akarta lopni a kerékbilincset vagy mi a lóf@sz? :)

2010. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Az a lóf@sz, hogy megpróbált kibújni a büntetés alól. 7000 Forint. Ennyit nem bírt kifizetni, a több millás fizetéséből, amit nem mellesleg, az általa oly "nagy becsben" tartott zsidóktól kap? Szánalmas. Ezek után már nem vagyok biztos abban, hogy jobb lesz, mint mondjuk a nokiás Hagyó.....
2010. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Akkora f@szság ez :) Hány ilyen sztorit találjak ki neked 10 perc alatt?


Amúgy nem olvastad, hogy Orbánt meg akarták büntetni a 6-os villamoson? Aztán mégse tudták, mert a mentelmi jogára hivatkozott... :D Na, mekkora sztori, mi? :)

2010. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Minnyá felháborodok rajta :D De milyen durva nem? Pont a 6-os villamoson!? HÚÚÚÚ :D
2010. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem kamu, mert a Kuruc, már rég ezt hangoztatná. Ennyi....
2010. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
mellesleg, a kitalált sztoridtól függetlenül, tudom, hogy Orbán is egy szaralak, de ez még nem menti fel Morvait....
2010. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Lehet, talán, szerintem. Körülbelül ezek mennek a jobbikkal szemben. Semmi sincs ami alátámasztaná ezt a kerékbilincses sztorit, úgyhogy maradjunk inkább a valós tényeknél
2010. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Gyerekek fotó, aláírt papír és elhiszem!


Most úgy elképzelem, hogy a kerékbilincs felszerelője, bemegy az INDEX-hez és panaszkodik :DDDDDD


Hihetetlen!!!

2010. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Amíg van mentelmi joga, miért ne élhetne vele? Nem értem a problémát. Persze ellene beszél, de én konkrétan full hülyének nézném(!!!), ha nem használná ki addig amíg ilyen Hagyó félék sokkal durvább dolgokban kihasználják.


Gondolkodjatok már, egy kerékbilincsbe köttök bele?:))


Kb. mint a "miért akartak EU-s képviselőket, ha EU-szkeptikusok" c. rendkívül értelmes kérdés.


Nevetségesek vagytok.


Úgy érzem Magyarország még nem érett meg arra, hogy megérdemeljen egy olyan szemléletű pártot, mint a Jobbik. Más szóval Magyarországnak még kell egy kicsit sz.pnia ahhoz, hogy felébredjen:)


Alig várom már a Fideszre szavazó vállalkozók vinnyogását:) Mint pl.: "be kell zárnom az üzletet, mert nyílt mellettem egy Tesco Express !:(".

2010. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!