Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy néz ki Vonát kitiltották...

Úgy néz ki Vonát kitiltották az ELT-ről?

Figyelt kérdés

az iskolám hitelét vesztette a szememben

na mindegy a dákok nagy része (köztük én is)

feltette a kérdést hol van a Jobbik miért nincs itt?



Úgy tűnt, hogy pénteken az ELTE falain belül egy fontos vita egyik résztvevője lehetek. A résztvevők Navracsics Tibor (Fidesz), Lendvai Ildikó (MSZP), Dávid Ibolya (MDF), Retkes Attila (SZDSZ) és jómagam lettünk volna. Ugyan számomra a valódi vitát Orbán Viktor és Mesterházy Attila jelentené, de örömmel vállaltam a felkérést. Ma azonban hideg zuhanyként ért a hír, hogy mivel a szervezők eredetileg Szegedi Csanádot szerették volna meghívni, így engedélyt kellett kérniük az egyetemi vezetéstől a változás miatt. A vezetés - gyanúm szerint politikai nyomásra - nem engedélyezte, hogy én is jelen legyek a vitán, bár a hallgatók nagyon szerették volna. Szomorú vagyok a döntés miatt, de egyben ismét megerősítést kaptam arról, hogy a parlamenti pártok rettegnek a Jobbiktól. Van miért és van mitől. Jövünk és magunkkal hozzuk az igazság pillanatát. Már csak néhány hét.


hát igen

Jobbik - ELTE

1-0 :)


2010. márc. 24. 00:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Ha Vona egyszer eljönne a BCE-re, akkor az egyszerű diákoktól kapna olyan gazdasági kérdéseket, amitől elvérezne."


Igen azt itt végzettek olyan gazdasági dolgokat vetettek már fel, amitől lassan elvérzik az ország. Annyira nagyon értenek a gazdasághoz...

2010. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Egy dolog az, mit tud az ember és egy másik az, hogy mit tesz.

Megtanultad a KRESZ vizsgán, hogy mik a sebességhatárok, te mégis átléped.

2010. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Igen, de ha az utcán leszólítanánk egy ilyen nagytudásut és kérdeznénk tőle egy gazdasági fogalmat csak pislogna. A mai felsőoktatásba nem okos emberek járnak, csak anyu kedvéért ülnek be.
2010. márc. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!