Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lép életbe, hogy egy...

Mikor lép életbe, hogy egy városból csak vonat vagy csak busz fog indulni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Soha.
2011. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Elméletileg 2012. januárjától, de gyakorlatilag soha. A Volán társaságok nem fogják csak úgy tűrni, hogy feloszlassák és beolvasszák őket a MÁV-ba. Sztrájkok lesznek majd, amik meg fogják bénítani az országot, hiszen a magyar közforgalmú közlekedés jelentős része közúton zajlik.
2011. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amint a MÁV és a Volán megfelelő emberei megkapják a Nokiás dobozukat.
2011. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy soha. Még inkább elveszik az emberek kedvét a munkába/iskolába járástól. Tapasztalat... 10km-re jártam gimibe, soha nem hiányoztam, mivel nagyon egyszerű volt a közlekedés, szinte óránként ment busz, ha mégsem, elvittem a kocsit (utolsó 2 évben), akkoriban megtehettük. Most 50 km-re járok egyetemre, olyan szörnyű a bejárás, hogy kb minden 2. nap vagyok ott, mert nem megy minden nap 5-kor kelni, hogy 8-ra felérjek, holott 45 perc az út. Hol busszal járok, hol vonattal, a bérleteim összesen 9ezer párszáz Ft-ba kerülnek havonta. De inkább kifizetem, mintsem 4kor keljek az 5 helyett. Ha dolgoznom kéne olyan messze, akkor meg inkább el se mennék. Napi 13 órát lennék távol az otthonomtól, miközben 8 óra csak a munka. Persze a szükség nagy úr, de ezt azért mégsem...
2011. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!